Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] spryskiwacze szyb kaput:(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

tak jak w temacie- w dniu dzisiejszym zaprzestaly wykazywac chec do wspolpracy(do tej pory wsio ok).jakies pomysly-mi przychodza do glowy bezpieczniki(nie sprawdzalem jeszcze) ewentualenie pompka(kolo ucho przylozyl i mowi,ze dziala) -plyn jest na mroz u eskimosow-wiec raczej to odpada.

pozdrawiam i za wszystkie sugestie wielkie thx

Opublikowano

Witam,

Może wilgoć z zewnątrz dostała sie do środka dyszy i... przymarzło?

Postaw autko na noc do ciepłego garazu i wszystko bedzie jasne :)

BTW: czy ktoś spotkał się z podgrzewanymi dyszami od spryskiwaczy? Występuje cosik takiego w :a4fan: ??

Opublikowano

BTW: czy ktoś spotkał się z podgrzewanymi dyszami od spryskiwaczy? Występuje cosik takiego w :a4fan: ??

czesc, spotkal sie! nasze niunie zazwyczaj posiadaja podgrzewane dysze, o ile nie zawsze, ja nie spotkalem sie jeszcze z nie podgrzewanymi w a4. Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Nawet w mojej są podgrzewane :polew:

U mnie ostatnio wszystkie przestały działać...myślałem że pompka, ale słucham i buczy :)

Okazało się że jakiś "syf" dostał się do zbiorniczka z płynem i dysze się zatkały...trochę cierpliwości z igłą i wszystko działa :>

Opublikowano

9T1 = podgrzewane spryskiwacze, przod

Opublikowano

a tył działa ?

Opublikowano
  • Autor

a tył działa ?

no wlasnie-nie dziala-dlatego jakby paproch to wielkosci asteroidu chyba by to zapchal...

Opublikowano

9T1 = podgrzewane spryskiwacze, przod

a u mnie brak tego na pokładzie...

Ciekawe :foch:

OT: Wie ktoś skad to ustrojstwo dostaje sygnal zeby zacząć podgrzewać? Czy na jednym włączniku od pompy spryskiwacza czy mmoże ciągnie prąd z przekaźnika ogrzewania tylnej szyby?

Opublikowano

najprosciej

czy posiada sie podgrzewane dysze, sprawdzajac obecnosc bezpiecznika nr 3, gorna grupa bezpiecznikow po lewej str deski rozdzielczej.

grzałki dyszy zasilanie są dosyc prymitywnie -są na stale podlaczone po wlaczeniu stacyjki.

Opublikowano
  • Autor

witam

sprawa sie rowiazala:)-bynajmniej mam taka nadzieje..otoz dzis poszedlem do auta(gdansk temp -1) i spryski dzialaja :thumbup:

tak sobie mysle,ze to moja wina byla gdyz nie zlalem do konca poprzedniego plynu(nie dokonca na zime) i dolalem na to zimowego. widac ze w tych kilometrowych przewodach od spryskiwaczy byl jeszcze ten stary plyn i sobie zamarzl...

pozdrawiam wszystkich,dzienks za pomoc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.