Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zegary


agusia59

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś podczas jazdy wskazowki obrotomierza, predkościomierza, poziomu paliwa oraz temperatury cieczy spadły do zera i nie drgnły, za chwile zaczeły pokazywac dobrze i kilka razy skakały do zera i wracały na :swoje miejsce". co mogło sie stac, dodam ze nie tak dawno wymieniana byął zarówka od długich i był sprawdzane wszystkie styki i pozostałe zarówki, poza tym czesc zegarów ni jest oswietlona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oświetlenie części zegarów to napewno żarówki masz przepalone, a co do licznika sprawdź bezpieczniki najpierw.Na forum jest gdzieś rozpiska który do czego. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze wtyczki do zegarów, innych pomysłów nie mam, dziwny przypadek. Moze coś z elektroniką samych budzików się pochrzaniło :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probowales kiedys odlaczyc akumulator i podlaczyc jeszcze raz? Jesli ja tak zrobie w swoim to mam wlasnie to co Ty :) A po przejechaniu np 300 km zegary same sie wlacza i nie ma zadnego problemu dalej. Do tej pory nie wiem co to jest a juz dwoch niby specow tego patrzylo. Gdzies na forum wyczytalem zeby popatrzec np wtyczki od predkosci przy skrzyni. Bo ktos mial taki problem, wyczyscil wtyczke i wszystko wrocilo do normy. Ja poki co nie mam zamiaru odlaczac aku i sprawdzac tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wszystkie wskazówki tak zrobiły to przyczyny szukałbym we wtyczkach(tylko jak się poluzować mogły skoro są tam zapinane to nie wiem) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zrób vagiem test samych zegarów u mnie ni9e pokazywało prędkości zrobiłem test zegarów ok zmieniłem czujik w skrzyni na koniec została kostka przy czujniku i to był powód a poza tym ten temat był wałkowany tysiąć razy na forum opcja szukaj!!!!!!!!!!!!!!!!!tam znajdziesz pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...