Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 by Pablo ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie lubie sie chwalic ale tym razem zrobie wyjatek :)

Moja A4-reczka z 2000r 1,9 tdi PD 115ps, niestety tiptronic ale da sie jezdzic :)

Wysposazenie to miedzy innymi: climatronic, xenon, podgrzewana skora, navi, kierownica s-line, tempomacik, szyberdaszek itd.... Autko ma kilka niestandardowych dodatkow... kolka Brock B1 8,5x17 i 10x17 :), zawieszenie gwintowane KONI, poszerzone nadkola...

A oto kilka fotek zrobionych na szybkiego ale sa:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f62c39d58a3a51e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5995ca08f966122.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/796cd847b44b959a.html

Opublikowano

super super i diesel :mrgreen:

Opublikowano

No, no ladny wypasik. Tylko te felgi mi jakos nie podchodza. Ale tak to ladny okazik. :mrgreen:

Opublikowano

Pikuś zgodze sie z Toba,te felgi to raczej widzialbym w bmw.. :?: ale to juz kwestia gustu

Opublikowano
  • Autor

felunek niedlugo idzie do zmiany... 10 cali tyl to troche za duzo... mysle nad felunkiem z A8 lub z nowego RS4

Opublikowano

a mi się widza te fele

jest dobrze :cool:

Opublikowano
felunek niedlugo idzie do zmiany... 10 cali tyl to troche za duzo... mysle nad felunkiem z A8 lub z nowego RS4

i to mi sie podoba,wtedy bedzie wypas :twisted:

Opublikowano

tak, felga rs4 to bedzie to bo z a8 troche chyba za masywne sa :lol:

Opublikowano
  • Autor

zdaje mi sie ze Pikus na fotce przy swoim profilu ma taka audiczke z felusiami od A8... sa ladne:) mam jeszcze kilka ladnych felg na oku... moze pozniej zapodam fotki i pomozecie cos wybrac

Opublikowano

No ladna ładna, niewiem albo mi sie zdaje albo widzialem taką we Wroclawiu jakis czas temu , pod politechniką ?? ;) Ogolnie wyglada fajnie, fele dają rade ale od RS4 lub A8 duzooo lepsze :razz:

Opublikowano

Na tych felgach jast całkiem całkiem a jak zapodasz od rs bedzie cacy :mrgreen:

Opublikowano

ładny avancik, ja fele bym zmienił :wink:

Opublikowano

fajne A4 ale fele rzeczywiscie wydaja sie byc za masywne :wink:

Opublikowano

Kolorek i wypos. spoko ładniutka audiczka

Opublikowano

no no no ładne

a ten parapet w feldze :shock: :lol:

Opublikowano

Autko fajniutkie,fajny rocznik oraz silnik no i turlasz fele tez bardzo fajne. Rzucają sie bardzo w oczy i widze ze wszystkich na forum zaciekawiły. Moze by lepiej wyglądały na BMW, ale na twej niuni tez to fajnie wygląda.

Opublikowano

fajne auteczko :) i swieetny silniczek

Opublikowano
  • Autor

w sumie to na zywo felgi wygladaja troche lepiej niz na fotce... do tego 10 cali szerokosci z tyłu i na to naciagnieta oponka 235/40 robi efekt ;] ale i tak zmieniam na jakies orginalne AUDI... mam jeszcze na oku klika modeli firmy MAM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.