Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pomoc odnośnie AIRBAG


zsakul85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :hi:

Czy któryś z szanownych kolegów :notworthy: z okolic Poznania dysponuje może urządzeniem do kasowania błędu AIRBAG?? tzw. CRASH RESET ??

Były próby usunięcia VAG-iem z komputera ale nic nie dawało błąd cały czas. :wallbash: A zanim rozbiorę wszystko by dostać się do sterownika AIRBAG to chciał bym jeszcze tę możliwość skasowania sprawdzić.

Przy okazji ma ktoś może instrukcję krok po kroku jak wydostać Sterownik a B5 po 2 lifcie?? :mysli:

Może ktoś będzie miał takie urządzenie 8 maja na Franowie ??

Bardzo proszę o pomoc i z góry DZIĘKUJĘ.

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania czy przy wymianie kiery i podłoączonym aku też mam błąd airbag czy to jest ten sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi:

Czy któryś z szanownych kolegów :notworthy: z okolic Poznania dysponuje może urządzeniem do kasowania błędu AIRBAG?? tzw. CRASH RESET ??

Były próby usunięcia VAG-iem z komputera ale nic nie dawało błąd cały czas. :wallbash: A zanim rozbiorę wszystko by dostać się do sterownika AIRBAG to chciał bym jeszcze tę możliwość skasowania sprawdzić.

Przy okazji ma ktoś może instrukcję krok po kroku jak wydostać Sterownik a B5 po 2 lifcie?? :mysli:

Może ktoś będzie miał takie urządzenie 8 maja na Franowie ??

Bardzo proszę o pomoc i z góry DZIĘKUJĘ.

Szerokości

auto miało wypadek ?

Może nie ma gdzieś styku, że błąd nie da się usunąć zwykłym Vagiem

Dołączam się do pytania czy przy wymianie kiery i podłoączonym aku też mam błąd airbag czy to jest ten sam?

spokojnie wykasujesz zwykłym Vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy świeci airbag po wymianie kiery i nie skasowany jest błąd, to poduszki wystrzela przy uderzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania czy przy wymianie kiery i podłoączonym aku też mam błąd airbag czy to jest ten sam?

Podłącz vaga i sprawdź. Ja miałem błąd bo zapomniałem podpiąć kostki poduszkek.

Przy demontażu kierownicy istnieje możliwość uszkodzenia taśmy.

Najpierw kod błędu, później rada :wink4:

a gdy świeci airbag po wymianie kiery i nie skasowany jest błąd, to poduszki wystrzela przy uderzeniu?

Raczej nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy świeci airbag po wymianie kiery i nie skasowany jest błąd, to poduszki wystrzela przy uderzeniu?

Raczej nie :gwizdanie

to trzeba skasować, dziś w lusterku zobaczyłem jak dwóch w siebie wywaliło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest po wypadku. nr. błędu to 65535. błąd pojawił sie przy okazji przestawiania siedzenia na mrozie.

Styki oczyszczone. Niestety VAG nie bierze :(

A nie masz przypadkiem sterownika o numerze 6Q0-909-605-A ?

Jeśli tak to sam sobie go mogłeś rozwalić podłączając vaga. Zanim zrobisz test poduszek, vag-com wyświetla ostrzeżenie.

Tak czy siak, może to pomoże:

http://seat.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=107968&sid=b527dab2a0d767188012becb3ebbbdba

Gość miał ten sam błąd i ktoś w okolicach Poznania mu to naprawił. Trzeba będzie się zarejestrować i spytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale nadal to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Chciałbym najpierw sprawdzić tym urządzeniem Cresh Reset zanim będę rozbebeszał tunel. A ponoć jest możliwość wyciągnięcia bez rozbierania tunelu wie ktoś coś na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wyjmowaniu fotela? hmm u mnie przy odkurzaniu poprzedni wlasciciel uszkodzil kabelek w fotelu. pomoglo dopiero zalozenie jakies zworki na wtyczce. mozeliwe, ze tez uszkodziles kabel wewnatrz fotela, jesli tak crash reset ci nic nie da :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie ale nadal to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Chciałbym najpierw sprawdzić tym urządzeniem Cresh Reset zanim będę rozbebeszał tunel. A ponoć jest możliwość wyciągnięcia bez rozbierania tunelu wie ktoś coś na ten temat ??

Ja u siebie wyjąłem radio i panel klimatronika - przez te dwa otwory da radę wyciągnąć sensor poduszek. Choć ciężko, mało miejsca i całe ręce miałem poharatane jakby się grał z kotem w łapki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...