Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana tłumika b5 1.6


NiskoiSzerokoAudiA4

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce wymienic wydech w mojej audi chodzi mi o ładny wygląd nie o to zeby byl ryk :decayed: :decayed: :decayed: co polecicie ? jakis zamiennik ? czy szukac dedykowany dla audi a4 ? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego silnika-co byś nie włożył -ryku nie będzie :wink4: a tak poza tym-co tam ma ładnie wyglądać?przecież wszystko,poza końcówką jest pod spodem?załóż jakąś fajną,okrągłą końcówkę i będzie dobrze wyglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego silnika-co byś nie włożył -ryku nie będzie :wink4: a tak poza tym-co tam ma ładnie wyglądać?przecież wszystko,poza końcówką jest pod spodem?załóż jakąś fajną,okrągłą końcówkę i będzie dobrze wyglądać :wink4:

popieram ;) po co jakis "tjuningowy zamiennik" jeśli chodzi o wygląd to tylko końcówka ;)

możesz zaszaleć i wsiąść z dyfuzorem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytnij sobie tłumik środkowy ten z pod siedzenia tylnego i napewno bedzie jakiś ryk.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 21:52_________________________________________________Przepraszam za ten wpis ale tak szybko czytałem że nie doczytałem.

Jeśłi chodzi o wytłumienie polecam seryjny tłumik ale od V-ki, kolega ma taki założony. Efekt poprostu ino mruczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doklanie 0 ryku chce tylko zeby ladnie wygladał tył ;] mysle o ładnej podwójnej rurce [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________

Przepraszam za ten wpis ale tak szybko czytałem że nie doczytałem.

Jeśłi chodzi o wytłumienie polecam seryjny tłumik ale od V-ki, kolega ma taki założony. Efekt poprostu ino mruczy.

jakieś fotki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ma wymieniać wydech ?

Jeśli zalezy mu tylko na wyglądzie, i chodzi tu pewnie tylko o samą końcówkę, bo przecież pod spodem i tak nie widać całego układu ;)

Więc ja nie widzę sensu wymieniania całego układu ;)

lepiej wydać siano na lampki z polifta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą końcówką macie racje ;) bo seryjny fajnie mruczy ;) a mi chodzi tylko ze brakuje mi ladnego wyglądu wiec końcówka powinna wszystko załatwić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek od spodu nie mam ale mogę jutro dać foty tego tłumika z V-ki bo mam właśnie taki do swojej będę kładł. Generalnie wszystko jest tak samo tylko sporo roboty bo trzeba zdemontować oś tylną i Dorobić jeden uchwyt do tego tłumika bo jest duży i ma jeden dodatkowy wieszak. Efekt to cisza jak makiem zasiał a gratisem będzie podwujny wydech z nierdzewki.

Foty dam jutro jak zrobię rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek od spodu nie mam ale mogę jutro dać foty tego tłumika z V-ki bo mam właśnie taki do swojej będę kładł. Generalnie wszystko jest tak samo tylko sporo roboty bo trzeba zdemontować oś tylną i Dorobić jeden uchwyt do tego tłumika bo jest duży i ma jeden dodatkowy wieszak. Efekt to cisza jak makiem zasiał a gratisem będzie podwujny wydech z nierdzewki.

Foty dam jutro jak zrobię rano.

będe wdzięczny za foto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Remik nie ma oznaczeń silnika na klapie wiec nikt by się nie skapnął :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj kolego że musisz mieć tłumik o takiej samej średnicy, N/A są wrażliwe na takie zabiegi, może się okazać że będzie mruczał a ucieknie ci moment z dołu, temat przerabiałem wielokrotnie w różnych silnikach, ja bym założył serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...