Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pytanie o multitronik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W większości przypadków wygląda to tak, że ciągniemy auto z DE. Na placu stoi fajny furak - nie uderzone, motor OK, brak śladów potu. Nic tylko brać... Tylko na FIS coś tam mryga. Zapomina się o fakcie, że szwab sprawnego auta się nie będzie pozbywał (oczywiście zdarzają się przypadki ale najczęściej ma miejsce w/w wariant). Jeśli to CVT to jest duża szansa na to, że jest wyeksploatowane - dlatego w przypadku przekładni bezstopniowej tak ważne jest aby potwierdzić regularny serwis. Jeśli auto jest uderzone to nawet lepiej - możliwe, że nie ucierpiała przekładnia no i widzimy powód sprzedaży.

Ludzie nadal nie są świadomi tego co kupują - automat to automat. Było już milion wątków na temat Multi, opinie, awarie itp. Te skrzynie naprawde nie są tak straszne jak to ludzie opisują. Prosty przykład - zobacznie ile tygodniowo w dziale "Układ Napędowy" pojawia się zapytań o TIPa a ile o Multi. Kolejny przykład - daleko nie szukając, sprawdźcie sobie aktualną ofertę A6 C7 - 1/3 część oferty to CVT (kolejne 1/3 to Stronic, brak TIP-a). Czy Audi świadomie pakowałoby się w taki gniot? Nie sądzę...

Nie pałować na hama, zadbać o to aby soft był świerzy - zmieniać ATF co 50 000km i jeśli fundusze kiedyś pozwolą mod sprzęgła na wariant "7" (chociaż okazuje się, że jeśli użytkownik takiego auta jest świadomy czym jeździ - to i bez 7 lamel daje radę - idealnym przykładem jest kolega HiRide). Dodatkowe wydatki pojawią się dopiero przy przebiegu 300 000km - licząc nowy łańcuch i regenerację pompy jest to wydatek rzędu 1500zł.

Opublikowano

Gratuluje ja nie miałem tyle szczęścia i moje skrzynia kosztuje teraz około 700zl bo mam 6 manual po przeróbce z multitrona :hi:

nie no zgodze sie z toba jaka kolwiek kosztowna awaria bedzi swap na manualna skrzynie, ale teraz p[ytanie ile bledów wywalaja ci rozne sterowniki po takiej zmianie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wcale ja mam już jakieś 5000 tyś i około 2 miesiące i nie mam żadnych błędów z tym związanych , potrzeba dobrego mechanika który to ogarnie mnie przeróbka kosztowała około 3000zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.