Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?


Rafikk1983r

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniam grila na polifta a ze starym pobawiłem sie i wyszło tak:

80298b008941f968m.jpg

aa0ecadf32820438m.jpg

91e5468778a402d5m.jpg

U kolegi Murdzi lepiej to wyglądało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam grila na polifta a ze starym pobawiłem sie i wyszło tak:

80298b008941f968m.jpg

aa0ecadf32820438m.jpg

91e5468778a402d5m.jpg

:facepalm: ale zes walnal :gwizdanie: to murdzi' emu to conajmniej dwa razy lepiej wyglada :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną fotkę znalazłem, gdzie trochę lepiej widać ten mój grill. Wracam w piątek, to zrobię nowe - teraz dodałem jeszcze tą ostatni brakujący poziom w chromie na samej górze... Na fotce jeszcze stara wersja...

DSCN3298.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze powiem tak...jakby ten "chrom na metry" byl trwalszy, to nie powiem, na pewno duzo uzytkownikow by w jakis sposob upiekszalo swoje bryczki :gwizdanie: . Tylko szkoda, ze potem sa takie walki z tym "chromem" :wallbash: Bo murdzi...naprawde nie wyglada to zle czy nie idzie na to patrzec :wink4: , tylko sam fakt, co potem sie z tym bedzie dziac, to na sama mysl... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną fotkę znalazłem, gdzie trochę lepiej widać ten mój grill. Wracam w piątek, to zrobię nowe - teraz dodałem jeszcze tą ostatni brakujący poziom w chromie na samej górze... Na fotce jeszcze stara wersja...

DSCN3298.jpg

dobry jestes że ci sie chciało tyle wycinać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widzalem cos takiego :cool1:

12529490.jpg

ale gosc ma parcie :polew:

buhahahh.... :polew: :polew: :polew: :polew: no nie moge a najbardziej mnie "zabolalo" te 407 na przodzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się takie wynalazki nie podobają :wink4: Ciężko to ogarnąć żeby to jako tako wyglądało :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pracy mnie to kosztowało, efekt jak dla mnie bardzo ładny, przynajmniej w jakiś sposób się autko wyróżnia. Nie wydaje mi się, żeby te chromy po miesiącu zaczęły się łuszczyć. Rozumiem - po zimie mogę mieć z tym problem, ale jak już pisałem - trochę zabawy i cały komplet chromów można szybko wymienić (koszt 3,5zł) albo zwyczajnie usunąć. Te moje są klejone na dość "normalny" klej, odrywając chyba trzy kawałki (źle mi wyszły) nie było większych problemów, a naprawdę solidnie je przymocowałem. Każdy indywidualnie podchodzi do tematu - ja spróbowałem zrobić to w ten sposób i jestem zadowolony z efektu, a przecież o to chyba chodzi?

Peugeot został skrzywdzony, co tu dużo mówić. Nie porównujcie skrajnych przypadków oszpecenia auto chromami na metry do oklejania mebli z czymś, co wygląda dość oryginalnie i ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żeby Tobie się podobało :good: a jak widzisz nie tylko Tobie podoba się Twoja robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj "chrom" ,co kiedys tam mialem wokol szyb :embarrassed: przy drugim myciu zaczynal odchodzic :angry:. Ale moze murdziemu nie bedzie w takim miejscu odchodzil tak szybko :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to powiedzieć - ja autko myje ręcznie, karchera używam sporadycznie, a jeśli już, to będę uważał :D Chrom na metry naokoło szyb jest dużo bardziej narażony na uszkodzenia aniżeli rantówka w zakamarkach. Ciesze się, że podoba się nie tylko mnie.

tak ale to jest tylko na krótka mete pojedziesz na myjnie,pociągnie karherem i połowa zleci :gwizdanie:

A wcześniej pisali, że się ciężko odklejają no :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem to powiedzieć - ja autko myje ręcznie, karchera używam sporadycznie, a jeśli już, to będę uważał :D Chrom na metry naokoło szyb jest dużo bardziej narażony na uszkodzenia aniżeli rantówka w zakamarkach. Ciesze się, że podoba się nie tylko mnie.

tak ale to jest tylko na krótka mete pojedziesz na myjnie,pociągnie karherem i połowa zleci :gwizdanie:

A wcześniej pisali, że się ciężko odklejają no :D

ano pisali...ale ten klej sie ciezko zdrapuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...