Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?


Rafikk1983r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich audimaniakow i nie tylko :hi:

Ostatnio przegladajac allegro i natknalem sie na gotowe listwy chromowane do naszych audiczek, ale sam nie jestem pewien czy taki myk fajnie sie bedzie prezentowal? Cena naprawde niezla jak za dobrej jakosci, juz gotowe z instrukcja nawet listwy. Prosze o jakies precyzyjne opinie oto link:

A4 B7

http://allegro.pl/show_item.php?item=1587210438

a4_1.jpg

a4_3.jpg

Dziekoweczka :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest chrom na metry, lecz w kształcie litery U - RANTOWA - KRAWEDZIOWA więc można go nałożyć na belki grilla. równie dobrze możesz kupić rolke i samemu zrobić/dociąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tego mojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: nie rób tego ale to tylko moje zdanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Moim zdaniem odpuść ten pomysł z grillem. Daj obwódkę w czarny mat a logo Audi zostaw w spokoju :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci się to podoba to ok, zakładaj, sam się nad tym zastanawiałem ale po obejrzeniu z bliska na kilku autach takiego chromu "na metry" odechciało mi się :sick3: po zimie to one nie będą już wyglądały normalnie :thumbdown: powyginają się i chrom będzie odchodził :thumbdown: no chyba że te są inne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup grill s-line lub S4 :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:07_________________________________________________Albo :kox: RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kup grill s-line lub S4 :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:07_________________________________________________Albo :kox: RS4

tak jak kolega wyżej lepiej coś kupić normalnego. NIŻ "wieś-tuning" robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie by wyglądały pionowe ale takie wąskie:)

A tak skoro mowa o listwach mam białe A4 B5 tył będzie przyciemniony i zastanawiam sie czy zmaina grila na czysty bez emblematów doda autku charakteru :):) co myslicie o tym ??? :)

Moim zdaniem odpuść ten pomysł z grillem. Daj obwódkę w czarny mat a logo Audi zostaw w spokoju :good:

Najlepszy pomysl sam tak zrobilem :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa ten chrom z metra, odbarwia sie i odkleja, potem klej zostaje i trzeba sie namęczyć zeby to sczyścić, nie warto na to wydawać kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa ten chrom z metra, odbarwia sie i odkleja, potem klej zostaje i trzeba sie namęczyć zeby to sczyścić, nie warto na to wydawać kasy.

:facepalm: tak jak wyzej :blink: nie rob tego...w dodatku po zimie bedziesz mial ten "swoj" chrom bialy bo folia ochronna tej listwy bedzie schodzila :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście skusiłem się na chrom, ale w nieco innej formie -->

grill.jpg

Obecnie już trochę go poprawiłem, bo dodałem na te pierwsze, górne szczebelki kawałeczki listwy... Jeśli się ta taśma nie sprawdzi, to po prostu ją zdejmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie już trochę go poprawiłem, bo dodałem na te pierwsze, górne szczebelki kawałeczki listwy... Jeśli się ta taśma nie sprawdzi, to po prostu ją zdejmę...

Murdzi...wyszlo Ci to :wink4: , ale niestety na krotka mete :kwasny:. Bo przy odcinanyh koncowkach jeszcze w takim miejscu, bedzie sie zbierala i "stala" woda, ktora bedzie podchodzila pod ta ochronna folie tego chromu i bedzie Ci to bielec. Wiem, bo mialem takie cus :blink: a potem najgorzej sie ten klej usuwa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie tak jak mówisz, założy się grill od RS4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...