Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Kosmetyki do codziennego użytkowania


MICKY74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam tańszej alternatywy do drogiego Maqaiersa - doradzicie coś ?... Potrzebuję kupić szampon, wosk, płyn do plastików, felg, opon i skóry ... Widziałem zestawy K2 i Sonaxa ...jednak ciekaw jestem jakości tych produkcji .... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę lepsze kosmetyki typu Meguiar`s, Poorboy`s, Dodo Juice i inne tego typu marki warto się zastanowić czy warto używać tańszych alternatyw. Dlaczego? Te kosmetyki są tak wydajne, że byłem w szoku :hi: Mam teraz 1l szamponu Meguiar`s Gold Class i jego wydajność jest tak fenomenalna, że starczy mi jeszcze spokojnie na 2 następne sezony normalnego użytkowania.

Jeśli jednak ktoś szuka koniecznie tańszej alternatywy to warto zakupić szampon Nigrina - bardzo tani i bardzo dobry szampon :good: Do felg Attack od Autolandu. Do wnętrza polecam próbki takich produktów jak Poorboy`s Natural Look. Koszt testera to 17 zł a starcza na naprawdę długo. Z woskiem podobnie - ja kupiłem Finish Kare 1000P HI, tester kosztował mnie 17 zł a przy normalnym aplikowaniu starczy mi na naprawdę długo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Meguiar's są nie małe ale jeden wydatek rzędu 400-500zł i masz kosmetyki które ci starczą na 2-3 lat

Wosk NXT to koszt 97zł ale 2 lata z głowy przy woskowaniu auta co miesiąc.

Żel do opon około 50zł - starczy tez na dobry rok

Tak więc czy to tak drogo w stosunku do jakiegos szamponu ze stacji paliw za 20zł albo wosku firmy posraj się a nie daj się za 30zł który starczy na max 6 miesięcy??

Do póki nie uzyłem kosmetyków megsa też twierdziłem, że ceny są kosmiczne ale teraz jak juz ich używam to stwierdzam ze ceny są ok! w stosunku do jakości tych produktów.

Wszystko kwestia przeliczenia bo te tańsze produkty koniec końcem sa droższe niz te drogie bo za megsa zapłacimy raz i wystarcza na lata a inne kupujemy tanio co np 4 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam mojego Turtle Wax Tyre Gel za 30 zeta od mycia do mycia czyli co ok. 2 tyg., wydaje mi się że spokojnie starczy na ponad rok, prawie że nic nie ubyło, wydajność bardzo duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam mojego Turtle Wax Tyre Gel za 30 zeta od mycia do mycia czyli co ok. 2 tyg., wydaje mi się że spokojnie starczy na ponad rok, prawie że nic nie ubyło, wydajność bardzo duża

Ale sam napisałeś, że jak pada deszcz to go zmywa z opon i tez dlatego po każdym myciu musisz znów nałożyć gel na opony, przy megsie czegoś takiego nie ma :)

I nie zebym negował te kosmetyki bo przez lata tez uzywałem kosmetyków dostepnych w marketach i stacjach paliw, od paru miesięcy uzywam kosmetyków megsa i róznych mikrofibr ale teraz nie zamieniłbym ich na żadne inne z marketów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam mojego Turtle Wax Tyre Gel za 30 zeta od mycia do mycia czyli co ok. 2 tyg., wydaje mi się że spokojnie starczy na ponad rok, prawie że nic nie ubyło, wydajność bardzo duża

Ale sam napisałeś, że jak pada deszcz to go zmywa z opon i tez dlatego po każdym myciu musisz znów nałożyć gel na opony, przy megsie czegoś takiego nie ma :)

I nie zebym negował te kosmetyki bo przez lata tez uzywałem kosmetyków dostepnych w marketach i stacjach paliw, od paru miesięcy uzywam kosmetyków megsa i róznych mikrofibr ale teraz nie zamieniłbym ich na żadne inne z marketów.

Skoro czegoś takiego nie ma, to wystarczy raz nałożyć i do końca spokój!:P

A tak na serio, to naprawdę tak dobrze trzyma nabłyszczenie opon? Bo może się jednak skuszę na coś innego jak to wszystko zużyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak raz się nałozy i do czasu wymiany opon wystarczy :kox: żart :)

Chodzi o to, że jak nałoże dzisiaj a jutro będzie padał deszcz to mi nie zmyje żelu i nie bedę jeździł do kolejnego mycia z szarymi oponami

nakładam żel co 2 mycie auta. Gel megsa bardzo odpycha wodę a tym samym nie pozwala się zmyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak większość używałem kosmetyków marketowych jednak jak raz się użyje czegoś typowo Auto Detailingowego to już od tego odejść się nie da :good: Samochód wtedy naprawdę nabiera pięknego blasku a tak jak pisał Pawlo 2004 - cenowo wcale te kosmetyki źle nie wychodzą ze względu na swoją wydajność :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś Meguiars - Hot Rims Aluminium Wheel Cleaner na gołe, polerowane aluminum??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...