Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Poduszka powietrzna, w kierownicy trojramiennej


Bart0o0sh

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak odpiąć poduszke powietrzną w kierownicy skorzanej trojramiennej na dole ze znaczkiem s-line. Sa tam dwie dziwne wtyczki male jedna jakas okragla czerwona, a druga mala czarna prostokatna. Boje sie zeby tam niczego nie urwac wiec jak je odpiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie tylko jedna wtyczke w kierownicy z tylu po srodku kiery, i normalnie sie ja wyciaga, czasami ciezko wychodzi ale wychodzi :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 17:11_________________________________________________a no i to bedzie ta prostokatna wtyczka. dopowiem ze tez sie balem tego ruszac, ale---- nie ryzykujesz, nie zyjesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tę wtyczkę od poduszki po prostu się wyciąga, przeważnie trzeba dość mocno pociągnąć aby się wypięła z gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie w tym watku, po zdjeciu kiery s-line i oddaniu do obszycia, po ponownym zamontowaniu pali sie kontrolka airbag:/

da sie ja wylaczyc vagiem, czy cos sie uszkodzilo?

demontaz i montaz kiery odbyl sie bez najmniejszych przeszkod, przez co do minimum wykluczam mechaniczna usterke:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie w tym watku, po zdjeciu kiery s-line i oddaniu do obszycia, po ponownym zamontowaniu pali sie kontrolka airbag:/

da sie ja wylaczyc vagiem, czy cos sie uszkodzilo?

demontaz i montaz kiery odbyl sie bez najmniejszych przeszkod, przez co do minimum wykluczam mechaniczna usterke:/

Pewnie pojawił się błąd poduchy, to musisz VAG'iem skasować błąd a wtedy kontrolka poduchy zgaśnie i będziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...