Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6/B7] Podpięcie aktywnej skrzyni basowej zamiast oryginalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w B6 avancie mam ori subwoofer (nie bose) i radio chorus, przeszukałem forum, miliony wątków o subach ale nic pod mój problem :( . Czy jest możliwość podpięcia skrzyni basowej ze wzmacniaczem pod oryginalny wzmacniacz ? czy coś sie spali? :P Najbardziej chciałbym odpiąć ori subwoofer i dołożyć do tego skrzynie basową ale tak żeby tylne głośniki również działały. + będe ciągnął z akumulatora, widziałem że do ori subwoofera idą 2 przewody, moge sie w nie wpiąć, troche dziwnie jest podpinać wzmacniacz do wzmacniacza ale może zadziała? :kox: Prosiłbym was o wytłumaczenia jak głupkowi jakie przejściówki kupić i jak to wyczarować żeby wszystko hulało? :slina:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 20:20_________________________________________________Jeszcze jedno ,mam filtr dolnoprzepustowy który ma wejscie na + i - a z drugiej wychodzą 2xrca. Jakbym odpiął kostke od subwoofera i podpiął te 2 kable filtr dzięki czemu będę mógł podłączyć przewody rca do skrzyni basowej a napięcie z akumulatora to będzie działało?:naughty:. skrzynia z glosnikiem hertz a wzmacniacz najtańszy voicekrafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja na zrobienie tego w miarę prosto: Od radia do ori wzmacniacza idą przewody sygnałowe i sterujący, zobacz przy radiu jakie mają kolory, następnie wepnij się w te przewody w kostce przy ori wzmacniaczu (nie odłączając ich od ori wzmacniacza) i masz w bagażniku sygnał i sterowanie. Ciągniesz tylko zasilanie z akumulatora i masz wszystko do Twojego drugiego wzmaka. A ori suba po prostu odłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK :) będę próbował tak jak mówicie i dam znać co sie najpierw zapaliło;). Dzięki serdeczne! [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 11:21_________________________________________________A mam do was jeszcze pytanko, zanim przyjdzie mi przejsciowka na chinch , czy mógłbym chwilowo podłączyć sam głośnik pod + - wychodzący od wzmacniacza na subwoofer bez uszkodzenia ori wzmacniacza? skrzynia http://allegro.pl/hertz-ds-250-promocja-w-skrzyni-zamknietej-od-ss-i1598556128.html czyli nie jakiś potwór. dajcie znać bo dzisiaj będe grzebał w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...