Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Sprzęgło

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,z racji tego iż autko ma 405NM sprzęgiełko dostaje lekki poślizg na wyższych biegach w zakresie 2000-2400 obr/min.

I tu moja prośba,jakie sprzęgło radzicie wrzucić żeby było ok.Dodam że autko ma 90tkm i przebieg jest w 100% ori. :hi:

Opublikowano

hey

ja wrzuciłem sprzęgło+dwumas LUKa. Jeśli nie chcesz wymieniać dwumasa (a proponuję jednak wymianę całego kpl) to nie masz innej opcji. Seryjnie w aucie masz zamontowanego LUKa.

Jeśli jesteś zainteresowany częściami to pisz na prv.

Opublikowano
  • Autor

a może warto byłoby założyć jakieś sprzęgło wzmocnione :mysli:

Opublikowano

a może warto byłoby założyć jakieś sprzęgło wzmocnione :mysli:

Po przelocie 90 tys. pada sprzeglo :kwasny: cos za duzo tego Niuta masz :mysli:

Jak chcesz wzmocnic sprzeglo to duzo osob poleca Radzikowskiego ale czy jest sens ?

Opublikowano
  • Autor

a może warto byłoby założyć jakieś sprzęgło wzmocnione :mysli:

Po przelocie 90 tys. pada sprzeglo :kwasny: cos za duzo tego Niuta masz :mysli:

Jak chcesz wzmocnic sprzeglo to duzo osob poleca Radzikowskiego ale czy jest sens ?

sprzęgło ma naprawdę bardzo delikatny poślizg,od czwartego biegu w zakresie 2000-2400 obr/min.przy maksymalnym wciśnięciu gazu :)

sam nie wiem czy nowe ori da radę 405NM :mysli:

Opublikowano

a może warto byłoby założyć jakieś sprzęgło wzmocnione :mysli:

Po przelocie 90 tys. pada sprzeglo :kwasny: cos za duzo tego Niuta masz :mysli:

Jak chcesz wzmocnic sprzeglo to duzo osob poleca Radzikowskiego ale czy jest sens ?

Wszystko zależy od umiejętności - żaden problem pozbyć się sprzęgła w 10km :wink4:

Spokojnie kup nowe seryjne - jeśli nie będziesz go przypalał to będzie spokojnie taki moment przenosić..

Opublikowano

a może warto byłoby założyć jakieś sprzęgło wzmocnione :mysli:

Po przelocie 90 tys. pada sprzeglo :kwasny: cos za duzo tego Niuta masz :mysli:

Jak chcesz wzmocnic sprzeglo to duzo osob poleca Radzikowskiego ale czy jest sens ?

sprzęgło ma naprawdę bardzo delikatny poślizg,od czwartego biegu w zakresie 2000-2400 obr/min.przy maksymalnym wciśnięciu gazu :)

sam nie wiem czy nowe ori da radę 405NM :mysli:

mowa...jasne że da. Ja jestem właśnie po wymianie całego kpl. Też miałem uślizg w przedziale max Nm na 4,5 i 6 biegu. Po wymianie efekt minął.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przy tym niutku to i funkiel nówka ori sprzęgło może nie dać rady, dużo zależeć będzie od egzemplaża bo to kres możliwości tego sprzęgła.

Radzikowski nie wzmacnia docisków z samoregulacją .

U mnie jest 370 Nm i co jakiś czas pojawia się ten sam problem co u ciebie i o dziwo pomaga lekkie przypalenie sprzęgła :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:55_________________________________________________No i koledze przypalanka pomogła :)

Opublikowano
  • Autor

Przy tym niutku to i funkiel nówka ori sprzęgło może nie dać rady, dużo zależeć będzie od egzemplaża bo to kres możliwości tego sprzęgła.

Radzikowski nie wzmacnia docisków z samoregulacją .

U mnie jest 370 Nm i co jakiś czas pojawia się ten sam problem co u ciebie i o dziwo pomaga lekkie przypalenie sprzęgła :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:55_________________________________________________No i koledze przypalanka pomogła :)

Oj pomogło,wielkie dzięki

Przy tym niutku to i funkiel nówka ori sprzęgło może nie dać rady, dużo zależeć będzie od egzemplaża bo to kres możliwości tego sprzęgła.

Radzikowski nie wzmacnia docisków z samoregulacją .

U mnie jest 370 Nm i co jakiś czas pojawia się ten sam problem co u ciebie i o dziwo pomaga lekkie przypalenie sprzęgła :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 21:55_________________________________________________No i koledze przypalanka pomogła :)

Oj pomogło :) wielkie dzięki <b>piotrsob1</b> :hi:

Opublikowano

Spokojnie kup nowe seryjne - jeśli nie będziesz go przypalał to będzie spokojnie taki moment przenosić..

Jak widać na moim i szoguna przykładzie jest całkiem odwrotnie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.