Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt na kubek do przedlifta? Da sie?


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konsolę taką jak na zdjęciu niżej:

ramakonsoli.jpg

Mam taki dziwny schowek w którym tak na prawde nic sensownego sie wozić nie da.

Czy bywały uchwyty na kubki pod taką kosolę w miejsce tego schowka? Bo w poliftach miejsce na uchwyt jest mniejsze i tamtego tu nie włożę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie da rady bez rzeźby :)

bo oryginalnych uchwytów na kubek do przedliftów nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były ale przy ręcznym :)

To taki przy ręcznym to mam ale to porazka bo nic sie tam nie chce trzymać :disgust: Żeby było jasne on jest działający tylko nic sie tam nie trzyma stabilnie.

A próbował ktos adoptowac uchwyt w przedliftowa konsolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nikomu to sie nie bardzo bo ten uchwyt jest troche szerszy niz ta kieszen to tak albo rezać jakos dobrze albo dac sobie spokoj . albo wstaw sobie tunel z polifta bedzie prosciej moze he ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nikomu to sie nie bardzo bo ten uchwyt jest troche szerszy niz ta kieszen to tak albo rezać jakos dobrze albo dac sobie spokoj . albo wstaw sobie tunel z polifta bedzie prosciej moze he ;]

niby można wstawić tunel polifta ale wtedy trzeba doliczyc jeszcze inny klimatronik i popielniczke co tanie nie jest. Byłem poprostu ciekaw czy może ktoś prubował taki zabieg zrobic. Może jak mnie naleci to spróbuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proboj bedzieszpierwszy odrazu zrob jakis foto strory jak bedziesz rezal zeby zobaczyc ze jedank sie da. ale taka przekladka tunelu to juz koszta koszta. alemasz chec przerobic to proboj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co uda sie zrobić. Teraz jakiś czas stoje kiepsko z czasem ale jak będzie troche czasu to sie poszaleje. Jak się uda to zrobie fotki co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś myślałem z tym schowkiem zrobić ale na razie mi się nie chciało. Wpadłem na pomysł aby po otwarciu tej klapki wysuwało się coś ala szuflada, na szynach. Nie chciałem aby psuć wygląd konsoli na zew. więc ten pomysł. Jak coś zrobisz to pochwal się na forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś myślałem z tym schowkiem zrobić ale na razie mi się nie chciało. Wpadłem na pomysł aby po otwarciu tej klapki wysuwało się coś ala szuflada, na szynach. Nie chciałem aby psuć wygląd konsoli na zew. więc ten pomysł. Jak coś zrobisz to pochwal się na forum :naughty:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Szymoonem ja dawno temu tez myslałem nad adaptacją schowka na uchwyt nie opłaca się to finansowo a poza tym korzyści mizerne, jeśli któryś z kolegów ma podłokietnik to nie ma problemu kupić na serwisie bodajże za 80zł zestaw bardzo podobny do tego który pokazał kolega na zdjeciu tylko wkładany w środek podłokietnika sam mam i polecam małe kubki dobrze się trzymają a duże też sie mieszczą kasa nieduża i bez rezania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz i rację. W sumie temat powstał by pomyslec nad koncepcją i zapytać czy przedlifty miały coś takiego. Popatrze, pomyślę i się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie ma podlokietnika to akuart fajnie to wyglada. ale jak jest podlokiec to d*pa nic z tego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie ma podlokietnika to akuart fajnie to wyglada. ale jak jest podlokiec to pupa nic z tego ..

no własnie ja mam podłokietnik i do tej pory w tym miejscu woziłem CB wiec wez nie bardzo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...