Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp


PiterA4

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Witam chcialem zapytac czy ktos malowal na czarny marny mat lampy soczewkowe ale dzielone ?ja mam depo z osobnymi kierunkami i niewiem czy da sie je rozebrac tak zeby pomalowac wnetrze jak w lampach....moze ktos juz z tym cos dzialal??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobny temat jest opisany w tym linku

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196253.0;highlight=malowanie+lamp

Cała instrukcja jak trzeba robić żeby nie spaprać lampy

kolego ja szukam dzielonych lamp czyli takich gdzie kierunki sa osobno myslalem ze napisalem to w dosc lopatologiczny sposob :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterA4, ciężko będzie Ci rozkleić kierunkowskaz. Ja u siebie też miałem takie lampy DEPO i z kierunkiem jakaś masakra była, próbowałem kilku metod rozklejania i efekt był żaden. Jednego omal nie połamałem i odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:dzieki kolego przynajmniej teraz juz wiem ze niemam zato sie brac :confused4: dziekuje za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozkladalem i malowalem przedliftowe lampy i walczylem z kierunkami i ta walke przegralem, ale potem ktos na forum pisal ze malowal kierunki "od srodka"

tzn przez otwor na zarowke wprowadzal strzykawka niewielka ilosc farby i roszmarowywal ta farbe po lampie, wg mnie bardzo dobry pomysl, nie sprawdzilem go sam, bo juz czekaja zespolone bixy, ale mysle ze rob kolego to smialo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozkladalem i malowalem przedliftowe lampy i walczylem z kierunkami i ta walke przegralem, ale potem ktos na forum pisal ze malowal kierunki "od srodka"

tzn przez otwor na zarowke wprowadzal strzykawka niewielka ilosc farby i roszmarowywal ta farbe po lampie, wg mnie bardzo dobry pomysl, nie sprawdzilem go sam, bo juz czekaja zespolone bixy, ale mysle ze rob kolego to smialo!

ale jak on ta farbe tam wstrzykiwal??a jak zabezpieczyl szklo te przezroczyste?? :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymal lampe otworem na zarowke do dolu, szkielkiem przezroczystym do gory, wpuscil strzykawka farbe i delikatnymi ruchami na boki rozprowadzil ta farbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymal lampe otworem na zarowke do dolu, szkielkiem przezroczystym do gory, wpuscil strzykawka farbe i delikatnymi ruchami na boki rozprowadzil ta farbe

:decayed: ale magik :tongue4: ale pomysl :tongue4:ciekawy :naughty:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:04_________________________________________________

trzymal lampe otworem na zarowke do dolu, szkielkiem przezroczystym do gory, wpuscil strzykawka farbe i delikatnymi ruchami na boki rozprowadzil ta farbe

:decayed: ale magik :tongue4: ale pomysl :tongue4:ciekawy :naughty:

tylko nurtuje mnie jedna sprawa jak on zmatowal powierzchnie pod farbe przeciez jak nie zmatowal to to bedzie odpryskiwac :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie odpryskuje, ja w swoich nic nie matowilem,jedynie przetarlem benzyna ekstrakcyjna, cala zime przejezdzilem, nie ma zadnego odprysku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterA4, ja robiłem taki manewr w swojej poprzedniej a4. Kierunki od S4 nie są klejone a zgrzewane. Udało mi się je otworzyć za pomocą lutownicy, stalowy grot zeszlifowany na cieniutką blaszkę, którą potem odcinałem szkło kierunku. Robota długa i nudna ale dało radę. Niestety po paru miesiącach zgubiłem jeden kierunek, musiał wyskoczyć zatrzask....i kupiłem potem gotowe czarne.

jak chcesz to mam gdzieś fotkę z tymi gotowcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterA4, ja robiłem taki manewr w swojej poprzedniej a4. Kierunki od S4 nie są klejone a zgrzewane. Udało mi się je otworzyć za pomocą lutownicy, stalowy grot zeszlifowany na cieniutką blaszkę, którą potem odcinałem szkło kierunku. Robota długa i nudna ale dało radę. Niestety po paru miesiącach zgubiłem jeden kierunek, musiał wyskoczyć zatrzask....i kupiłem potem gotowe czarne.

jak chcesz to mam gdzieś fotkę z tymi gotowcami

to pokaz fotki ciekaw jestem jak to wyglada :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez pisal, ze sam zrobil, oryginalne lampy od s4 z pomalowanymi srodkami i taki oto za***isty efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma u siebie zrobione czarne bixenony na ori dzielonych lampach z S4. Lampy klejone więc spokojnie można rozklejać i malować :good: Teraz będę się zabierał za kierunki i zastanawiam się właśnie jak to zrobić, może pokombinuje właśnie z gorącą blaszką żeby je rozkleić bo mam jakieś zamienniki depo. Jak się nie uda to pójdzie spray do lamp na zewnątrz albo kupię komplet takich jak kaczmar13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...