Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felga 16 7J ET 46 czy podejdzie


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie,otóż chce zakupić sobie felgi 16 7J i ET 46 czy podejdą ładnie do b5 ? i co najważniejsze jakie opony do tego zeby to w miare wyglądało,bo chodzi o to że mam seryjny zawias a nie chce obnizać bo jestem bardziej za komfortem a wygladac też by jakoś mogło.pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 17:17_________________________________________________panowie,nikt mi nie doradzi...felga pochodzi z modelu b8 a nie chce wrazie co niepotrzebnie kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdzie bez problemu , ładnie nie bedzie wygladać bo to tylko 16" .

ET46 i 7J oznacza ze bedzie schowana z 1,5 cm w błotniku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,ale napewno ładniej niż stalowe 15 z kołpakami hehe a 17 jakbym chciał to juz obniżać bym musiał zapewne tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,ale napewno ładniej niż stalowe 15 z kołpakami hehe a 17 jakbym chciał to juz obniżać bym musiał zapewne tak?

no na bank ładniej niz kołpak :polew: :polew: :polew::good:

co do obnizania to owszem , trzeba byłoby opuścić ale przy 16" tez mozna posadzić :good:

To jest takie złudzenie nieraz bo wszystko zalezy od opony , nieraz 16" ma taki sam wymiar jak 17" :wink4:

po prostu na 17" jest mniej gumy i wydaje sie ze koło jest wieksze niz 16" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dzięki Ci za info.co do obniżenia to sie jeszcze zastanowie,szkoda mi komfortu,tym bardziej że nie mam za dobrych dróg koło siebie :/ ale może skusze sie na 1BE chociaż.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak dzięki Ci za info.co do obniżenia to sie jeszcze zastanowie,szkoda mi komfortu,tym bardziej że nie mam za dobrych dróg koło siebie :/ ale może skusze sie na 1BE chociaż.pozdrawiam

1BE wizualnie od seryjnego zawiasu niczym sie nie różni :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby 20mm niższe jest.

no tak ale na oko ciezko zauwazyc , gdyby dwa auta , jedno z seria , drugie z 1BE stały koło siebie to jest do odróżnienia , osobno - lipa.

w esce miałem serie -30mm i koza była jak c**j :thumbdown:

BTW Ty tu sie nie rozwodź nad zawiasem tylko kibicuj aniołom w Tarnowie dzisiaj , przyda im sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz i masz :wink4: dzieki za info jeszcze raz i pozdr[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 11:27_________________________________________________no jest jednak troche różnicy,nie ma co.a jeszcze miałbym pytanie odnośnie śrub.czy do tych aluminiowych co podałem wyżej moge dać ori śruby ze stalowych?aluminiowe felgi bedą ori audi jeśli to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się różni

1ba 17 zaporzyczone od kolegi z forum

1ba.jpg

1be 18

fela_18.jpg

[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 11:44_________________________________________________jeśli ori felgi to śruby(kula) powinny pasować w nie ori przeważnie jest stożek

dla porównania 18 1ba (tak mi się wydaje)

audi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...