Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] ABS-sam sie załacza bez poślizgu kół

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie szukałem ale można szukać i szukac a tu czasu brak . nie zawsze ale dzieje się tak jak juz prawie się auto zatrzymuje oczywiście przy wciśniętym hamulcu to pod koniec czuje ze załącza sie pod stopa ABS.hamuję na asfalcie a nie na lodzie to o co chodzi :mysli:.coś pada albo padło .ktoś miał taka przypadłość?

Opublikowano

słabo szukałeś ...

tutaj co trzeci post jest o tym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

grzebałeś przy zawieszeniu albo hamulcach ???

zle są osadzone czujniki, tzn odległości sa złe

prawidłowo 0.6-0.8mm od koronki

Opublikowano
  • Autor

słabo szukałeś ...

tutaj co trzeci post jest o tym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

grzebałeś przy zawieszeniu albo hamulcach ???

zle są osadzone czujniki, tzn odległości sa złe

prawidłowo 0.6-0.8mm od koronki

[/quo tak grzebałem ale zmieniałem tylko tylne tarcze a le po zmianie która była jakiś czas temu było wszystko oki więc nie o grzebanie tu chodzi tam myślę ,bo nie grzebałem :polew:

Opublikowano

Jednak sprawdź osadzenie tych czujników bo to najczęstsza przyczyna załączania się ABSu podczas "lekkiego" hamowania. VAG błędu nie wyrzucił?

Opublikowano

W moim przypadku opiłki na czujniku robiły zamieszanie z ABS-em

Opublikowano
  • Autor

Jednak sprawdź osadzenie tych czujników bo to najczęstsza przyczyna załączania się ABSu podczas "lekkiego" hamowania. VAG błędu nie wyrzucił?

nie podpinałem ale to zrobię
Opublikowano

Miałem to samo wyczyściłem ten czujnik i wsadziłem od nowa i jest ok.

słabo szukałeś ...

tutaj co trzeci post jest o tym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

grzebałeś przy zawieszeniu albo hamulcach ???

zle są osadzone czujniki, tzn odległości sa złe

prawidłowo 0.6-0.8mm od koronki

wytłumacz jeśli możesz jak prawidłowo ustawić te 0.6-0.8mm od koronki bo ja tak dokładnie nie potrafiłem

Opublikowano

Pewnie to są dane książkowe,ustawiasz dotąd aż trafisz :kox:

Opublikowano

jest jeszcze takie urządzenie jak szczelinomierz

Opublikowano
  • Autor

słabo szukałeś ...

tutaj co trzeci post jest o tym

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

grzebałeś przy zawieszeniu albo hamulcach ???

zle są osadzone czujniki, tzn odległości sa złe

prawidłowo 0.6-0.8mm od koronki

Odległości swoją drogą fakt.dziś wyciągnąłem wszystkie 4 sztuki a na nich było sporo opiłków to pewnie robiło robotę.ciężko było ustawić takie wartości jak podałeś ale metoda prób i błędów i pomogło wszystko chodzi jak ma być już się nie załącza podczas delikatnego hamowania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.