Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] co to za kable ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??

aV521Ip0.jpg

Opublikowano

Dzisiaj kupiłem radyjko bez instrukcji i mam taką końcówkę, też czekam na info

spa0675gr2.th.jpg

Opublikowano

mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??

aV521Ip0.jpg

W/g, mnie jest duza szansa ze sa to przewody do zmieniarki CD.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 18:49 _________________________________________________

Dzisiaj kupiłem radyjko bez instrukcji i mam taką końcówkę, też czekam na info

spa0675gr2.th.jpg

Równiez w/g mnie jest to gniazdo do ktorego podlacza sie przewod od zmieniarki. Co to za model radioodtwarzacza ? W sprawie instrukcji pl moge pomoc.

Opublikowano

Co to za model radioodtwarzacza ? W sprawie instrukcji pl moge pomoc.

JVC KD-G 721

Wystarczy w wersji elektronicznej :wink4:

Opublikowano

Przewody do zmieniarki

Opublikowano

to i ja sie przylacze do ankiety: zmieniarka

Opublikowano
  • Autor

te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???

Opublikowano

Dokładne info z instrukcji mojego radia JVC mówi:

port do urządzenia DAB, poza tym steruje:

zmieniarka CD

iPod

i jeszcze jakieś dodatkowe urządzenie JVC

te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???

Tylko czarny

Opublikowano

te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???

Z moich obliczen wynika ze wszystkie 3 sa potrzebne do sprawnego dzialania zmieniarki.

Opublikowano

wszystkie 3. czarnym idza sygnaly data.komunikacji z radiem - sterowania i wyswietlania.

Opublikowano

EndriuGiz mógłbyś podać jakie masz radyjko?

Opublikowano
  • Autor

no własnie ze mam teraz ori beta mam kupowac jakies na cd ale sie wlasnie zastanawialem od czego te kable w bagażniku jak w becie niema mozliwosci podlaczenia zmieniarki a niemam tych kluczy do wyjecia radyjka i niewiem jak je wyciagnac bo bym zobaczyl czy te kable leza tak luzem czy sa podpieta ale podpiete raczej nie sa. moze wie ktos jak wyjac radio bez tych kluczy ??

Opublikowano

Temat wiele razy poruszany na forum

Ja ostatnio wyjmowałem ori 2 din i poradziłem sobie za pomocą metalowej opaski zaciskowej :)

Jeszcze raz ruszę te przewody bo w sumie mogą być dwa wyjścia. Kiedyś bawiłem sie w zakladanie audio. Z tego co pamietam sa rózne sposoby podpinania zmieniarki,zależy to od modelu i producenta.

W Twoim wypadku może być to :

1 sama zmieniarka (czarny to sterowanie i zasilanie a pozostałe to sygnał audio) i tak obstawiam lub

2 czarny to zmieniarka a pozostałe szły do pieca (słabej jakości patrząc tak z wygladu więc patrz p.1)

Opublikowano
  • Autor

wystarczy wlozyc cos metalowego i plackiego aby weszlo i radio da rade wyciagnac ??

Opublikowano

Tak wygladaja :

http://www.allegro.pl/item291655357_klucze_do_demontazu_radia_vw_audi_mercedes_od_ss.html

Jak włozysz coś płaskiego i metalowego najlepiej to odblokujesz zatrzaski.

Później musisz jakoś jeszcze wypchnąć radio

Czasami wystarczy pociągnac a czasami trzeba troszke podważyć lub pchnąc jakoś z tyłu

Opublikowano
  • Autor

jutro sprobuje je wyciagnac jak znajde chwile czasu dzieki za podpowiedz

Opublikowano

Tak sie zastanawiam.... Jesli nie masz tam zadnej zmieniarki zabudowanej to bezsensem byloby do tych kabli podlanczac radio? :kox:

No bo teoretycznie moglo tam byc jakies radio ze zmieniarka ktore zostalo wyciagniete i zostaly tylko kable :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.