Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] co to za kable ?


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??

aV521Ip0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem w bagażniku mam 3 kable takie jak na foto czy moze mi ktos powiedziec do czego one sa ten bialy i czerwony to chyba kanaly L i R do wzmacniacza a ten 3 ??

aV521Ip0.jpg

W/g, mnie jest duza szansa ze sa to przewody do zmieniarki CD.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2008, 18:49 _________________________________________________

Dzisiaj kupiłem radyjko bez instrukcji i mam taką końcówkę, też czekam na info

spa0675gr2.th.jpg

Równiez w/g mnie jest to gniazdo do ktorego podlacza sie przewod od zmieniarki. Co to za model radioodtwarzacza ? W sprawie instrukcji pl moge pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładne info z instrukcji mojego radia JVC mówi:

port do urządzenia DAB, poza tym steruje:

zmieniarka CD

iPod

i jeszcze jakieś dodatkowe urządzenie JVC

te 3 sa od zmieniarki ??? czy tylko ten jeden czarny ???

Tylko czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 3. czarnym idza sygnaly data.komunikacji z radiem - sterowania i wyswietlania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie ze mam teraz ori beta mam kupowac jakies na cd ale sie wlasnie zastanawialem od czego te kable w bagażniku jak w becie niema mozliwosci podlaczenia zmieniarki a niemam tych kluczy do wyjecia radyjka i niewiem jak je wyciagnac bo bym zobaczyl czy te kable leza tak luzem czy sa podpieta ale podpiete raczej nie sa. moze wie ktos jak wyjac radio bez tych kluczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wiele razy poruszany na forum

Ja ostatnio wyjmowałem ori 2 din i poradziłem sobie za pomocą metalowej opaski zaciskowej :)

Jeszcze raz ruszę te przewody bo w sumie mogą być dwa wyjścia. Kiedyś bawiłem sie w zakladanie audio. Z tego co pamietam sa rózne sposoby podpinania zmieniarki,zależy to od modelu i producenta.

W Twoim wypadku może być to :

1 sama zmieniarka (czarny to sterowanie i zasilanie a pozostałe to sygnał audio) i tak obstawiam lub

2 czarny to zmieniarka a pozostałe szły do pieca (słabej jakości patrząc tak z wygladu więc patrz p.1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladaja :

http://www.allegro.pl/item291655357_klucze_do_demontazu_radia_vw_audi_mercedes_od_ss.html

Jak włozysz coś płaskiego i metalowego najlepiej to odblokujesz zatrzaski.

Później musisz jakoś jeszcze wypchnąć radio

Czasami wystarczy pociągnac a czasami trzeba troszke podważyć lub pchnąc jakoś z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam.... Jesli nie masz tam zadnej zmieniarki zabudowanej to bezsensem byloby do tych kabli podlanczac radio? :kox:

No bo teoretycznie moglo tam byc jakies radio ze zmieniarka ktore zostalo wyciagniete i zostaly tylko kable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...