Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] BRCS24 czy nie? ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, trochę poczytałam na temat BRCS24 i zamierzam takową założyć.

Zadzwoniłam do dwóch Gaziarzy ;-)

Jeden strasznie ją odradza (AUTO-MIX SKRZYSZÓW) abo że samochód na niej to tragedia i że jak już to BRC S P&D lub jakiś ich zestaw na różnych podzespołach (nie wiadomo- bo to tajemnica handlowa), zaś drugi (BOSTON GLIWICE) że nie widzi w tym żadnego problemu i że śmiało zakładać bo już dużo 1.8T nią zagazował.

Więc kogo posłuchać?

Został jeszcze jeden EKO-CAR Cebula z Jastrzębia, może on ma coś do dodania? ;-)

Ja jednak wolałabym Waszą podpowiedź szanowni forumowicze.. ;-)

P.S..

Pan Cebula doradził, Stag-300, Parownik Magic-Jet do 250KM, Wtryskiwacze Japońskie HANA, Wlew obok wlewu paliwa, Zbiornik 53litry w miejscu koła zapasowego, oraz hamownie i zwiększenie mocy silnika. Wszystko za 3500zł? Co o tym myślicie?

Opublikowano

brc sq 24 jest spoko , moj samochod juz prawie 3 lata na tym jeździ i sprawuje sie bez zarzutu :)

ale zaproponowane rozwiazanie (stag 300) jest również bardzo dobre , ale co do tej hamowni i czipa to :gwizdanie:

Opublikowano

stag dobry i brc dobre :good:

Opublikowano

Jakiś miesiąc temu zagazowałem swoje AEB po programie na 191KM - przejechałem już prawie 1.000km(wiem, że to niewiele). Mam zamontowane BRCS24 z reduktorem BRC Genius Max i wtryskami BRC Super Max. Wlew mam zamontowany pod klapką wlewu paliwa i butla w kole zapasowym. Koszt to 3.050zł. Jak do tej pory jest OK więc mogę polecić ten zestaw.

Opublikowano

Jak w temacie, trochę poczytałam na temat BRCS24 i zamierzam takową założyć.

Zadzwoniłam do dwóch Gaziarzy ;-)

Jeden strasznie ją odradza (AUTO-MIX SKRZYSZÓW) abo że samochód na niej to tragedia i że jak już to BRC S P&D lub jakiś ich zestaw na różnych podzespołach (nie wiadomo- bo to tajemnica handlowa), zaś drugi (BOSTON GLIWICE) że nie widzi w tym żadnego problemu i że śmiało zakładać bo już dużo 1.8T nią zagazował.

Więc kogo posłuchać?

Został jeszcze jeden EKO-CAR Cebula z Jastrzębia, może on ma coś do dodania? ;-)

Ja jednak wolałabym Waszą podpowiedź szanowni forumowicze.. ;-)

P.S..

Pan Cebula doradził, Stag-300, Parownik Magic-Jet do 250KM, Wtryskiwacze Japońskie HANA, Wlew obok wlewu paliwa, Zbiornik 53litry w miejscu koła zapasowego, oraz hamownie i zwiększenie mocy silnika. Wszystko za 3500zł? Co o tym myślicie?

Trochę drogo jak za tego składaka, chociaż komponenty bardzo dobre :)

Opublikowano

wszędzie teraz takie ceny są, poniżej 3tysi ciężko znaleźć dobry zestaw

Opublikowano

Jak w temacie, trochę poczytałam na temat BRCS24 i zamierzam takową założyć.

Zadzwoniłam do dwóch Gaziarzy ;-)

Jeden strasznie ją odradza (AUTO-MIX SKRZYSZÓW) abo że samochód na niej to tragedia i że jak już to BRC S P&D lub jakiś ich zestaw na różnych podzespołach (nie wiadomo- bo to tajemnica handlowa), zaś drugi (BOSTON GLIWICE) że nie widzi w tym żadnego problemu i że śmiało zakładać bo już dużo 1.8T nią zagazował.

Więc kogo posłuchać?

Został jeszcze jeden EKO-CAR Cebula z Jastrzębia, może on ma coś do dodania? ;-)

Ja jednak wolałabym Waszą podpowiedź szanowni forumowicze.. ;-)

P.S..

Pan Cebula doradził, Stag-300, Parownik Magic-Jet do 250KM, Wtryskiwacze Japońskie HANA, Wlew obok wlewu paliwa, Zbiornik 53litry w miejscu koła zapasowego, oraz hamownie i zwiększenie mocy silnika. Wszystko za 3500zł? Co o tym myślicie?

Polecam Boston Gliwice, zakładałem tam do swojego, 3300 zł za najmocniejszą wersję BRC, 2 lata gwarancji, prawie rok jeżdżę, zrobione prawie 30 tyś km i NIC SIĘ NIE SYPIE, auto po modach na 196KM :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.