Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Ciągnięcie lawety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem

Otóż sprawa wygląda następująco:

Mam kategorię prawa jazdy B C E

Lecz nie o kategorie mi w tym wątku chodzi...

Mam Audi A4 1.9 TDI....

Jak kupowałem hak to w papierach miałem i mam dalej 1800kg na tym haku mogę ciagnac.. a w dowodzie rejestracyjnym mam 1500kg

Ktos może wie czemu tak wpisują?? czy może można to zmienic na 1800kg?? tak jak w dokumentach od haka mam

Tym bardziej że mam wszystkie potrzebne kategorie..tylko te kg mnie blokują..

Da się coś z tym zrobić??

Masa własna Audicy to: 1240kg

DMC Audicy ( bez przyczepy) 1790kg

3,5 tony przekraczam na codzien w zestawach bo smigam ciezarówami, głównie z przyczepą....z naczepą mniej

Fajnie by było żebym mógł Audiczką śmignac po auto bo mam okazje

Jak to jest?? czekam na podpowiedzi

Pozdrawiam Norbert.

* uzupełnij proszę profil - lukaszr

Opublikowano

nie da rady ja też mam BCE ale to nie pomoże po prostu ciężar przyczepki na hak nie może przekroczyć wartości wpisanej w dowodzie i nie da się z tym nic zrobić próbowałem ale diagnosta powiedział mi że jak od początku tak było wpisane to nic się nie da zrobić

Opublikowano
  • Autor

To jednak pozostaje kupić mi lawetę...w sensie że na bazie jakiegoś samochodu laweta;)

myslalem nad mercem kaczakiem albo tym z niższej polki np. 204...

wtedy bede mogl doczepic jeszcze lawete..także 2 auta na raz mogę ściągnąć :>

pozdro :)

Opublikowano

już suvem lub terenówką możesz ciągnąć lawetę

Opublikowano
  • Autor

Wiem..tylko jak mam już w jakiś pojazd inwestować to wolę sobie kupić pomoc drogową ( auto z najazdem) i do tego doczepić jeszcze lawetę także śmiało npo 2 auta mogę jechać :> :> :>

Opublikowano

Wiem..tylko jak mam już w jakiś pojazd inwestować to wolę sobie kupić pomoc drogową ( auto z najazdem) i do tego doczepić jeszcze lawetę także śmiało npo 2 auta mogę jechać :> :> :>

dobrze myslisz z tymi 2 autami naraz

ja tez teraz mysle o lawecie malej zeby ciagac auta bo fajnie na tym mozna zarobic ;)

Opublikowano

tylko jak masz zamiar jeździć do niemiec i kupic auto lawete to kup taki który spełnia normy emisji spalin bo cześć miast niemieckich od nowego roku wprowadziła ograniczenia i potem możesz mieć przykrą niespodziankę

Opublikowano

Nie wiem kolego czy Audikiem nie da się ciągać lawet. Mój znajomy jeździ po auta pod Zgorzelec, do Belgii, i ciągał A6tką TDI, B4ką TDI oraz czasami Omegą. Jakoś nie miał problemów z policją.

Opublikowano

Teoretycznie samochodem osobowym nie można ciągnąc lawety ale Polak potrafi :th:

na autostradzie często widać jak golf III targa lawetę z jakimś furakiem :polew:

a z tą policją to pewnie zależy na jakiego Pana się trafi :)

moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest autko z najazdem

Opublikowano

Teoretycznie samochodem osobowym nie można ciągnąc lawety ale Polak potrafi

a to czemu? jeżeli auto ma wystarczająco dużo na haku to jaki problem w tym żeby ciągnęło lawete?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.