Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan


Spartan_Wroc.

Rekomendowane odpowiedzi

juz komentowalem w innym watku, po kolorze poznaje :kox: :kox:

kolor bomba, lac i smigac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: o Qfa, ale oczorypny kolor. Wymiatasz :naughty:

dla mnie szkoda, ze tip, ale jak to bie sie podoba, to mnie tez :decayed:

noo...ten ruszt wywal :tongue4:

bezawaryjnosci zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: o Qfa, ale oczorypny kolor. Wymiatasz :naughty:

dla mnie szkoda, ze tip, ale jak to bie sie podoba, to mnie tez :decayed:

noo...ten ruszt wywal :tongue4:

bezawaryjnosci zycze :)

Też nie byłem do końca przekonany to Tiptronica (nigdy wcześniej nie jeździłem automatem, pomijając krótką rundkę kumpla Signumem 3.0CDTI :kox:)...ale pojechałem obejrzeć, przejechałem się...i nie ma tragedi...Automat ogranicza ale nie aż tak bardzo. W końcu nie będę Groszkiem startował na 1/4 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Silnik zdrowy ? Wiesz co to za silnik ? :naughty: J

za***isty :kox:

Z tego co mi wiadomo seryjnie w a4 b5 2.5 tdi sa 2 poduchy w kierownicy i desce, 2 w bocznych słupkach, 2 w tylnych bocznych słupkach, 2 w fotelach przednich (bynajmniej u mnie tak jest)

Kolorek super :kox:

Brak q niestety daje wielki "-"

Nie wiem jak u Ciebie ale moje 2.5 na 3-im biegu w pedale w podłodze gubi trakcje :kox:

wymień odmę :kox::decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik zdrowy ? Wiesz co to za silnik ? :naughty: J

za***isty :kox:

Z tego co mi wiadomo seryjnie w a4 b5 2.5 tdi sa 2 poduchy w kierownicy i desce, 2 w bocznych słupkach, 2 w tylnych bocznych słupkach, 2 w fotelach przednich (bynajmniej u mnie tak jest)

Kolorek super :kox:

Brak q niestety daje wielki "-"

Nie wiem jak u Ciebie ale moje 2.5 na 3-im biegu w pedale w podłodze gubi trakcje :kox:

wymień odmę :kox::decayed::wink4:

A ja już sam nie wiem ile tych poduszek :wallbash: hehe

...a co do trakcji to u mnie wszystko ok...żadnych problemów...

Q brakuje...ale przynajmniej troszkę mniej pali :> a przy obecnych cenach wachy wiadomo... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Strasznie dziadkowato widzę jeździsz skoro potrafisz zejść do 5L w trasie (jest to osiągalne jadąc ciągłą stałą prędkością 70km/h na 5-tym biegu :decayed:) ale co to za jazda :kox:

Ja na pełnym baku tobie max 600 km :kox:

Uwierz mi, że mając Q zaakceptował byś spalanie o L większe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziadkowato widzę jeździsz skoro potrafisz zejść do 5L w trasie (jest to osiągalne jadąc ciągłą stałą prędkością 70km/h na 5-tym biegu :decayed:) ale co to za jazda :kox:

Ja na pełnym baku tobie max 600 km :kox:

Uwierz mi, że mając Q zaakceptował byś spalanie o L większe :kox:

Ostatnio robiłem trase Wrocław-Międzywodzie i wyszło 550km, spaliłem połowe zbiornika w jedną strone przy prędkości od 90km/h do 160km/h...no i przez chwile się zapomniałem i bujnąłem przez jakieś 40km do 220km/h :> ...FIS po całej trasie pokazywał śr.6.9l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle to wierze :naughty:

550 km po 6.9L na kazde 100km 38L czyli duzo więcej jak pół baku bo wchodzi MAX 62L :kox: :kox: :kox: :kox:

FIS mógł się jeebnąć, wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle to wierze :naughty:

550 km po 6.9L na kazde 100km 38L czyli duzo więcej jak pół baku bo wchodzi MAX 62L :kox: :kox: :kox: :kox:

wg. polskiej :decayed: instrukcji oblugi, co audi daje do kazdej samochodu, do Q wchodzi 60 literQW :tongue4:

220 km/h jechales bo masz 6 biegow?? to ladnie :) bo u mnie na 5 bylo 212km/h prawie 4300obr/min (mialem wrazenie, ze zara zawory bede mial na masce odbite :polew:) i czuc bylo, ze brakuje 6 biegu :( ,bo jestem ciekaw ile by pociaglo :mysli:

normalnie ten kolorek mi sie podoba :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle to wierze :naughty:

550 km po 6.9L na kazde 100km 38L czyli duzo więcej jak pół baku bo wchodzi MAX 62L :kox: :kox: :kox: :kox:

wg. polskiej :decayed: instrukcji oblugi, co audi daje do kazdej samochodu, do Q wchodzi 60 literQW :tongue4:

220 km/h jechales bo masz 6 biegow?? to ladnie :) bo u mnie na 5 bylo 212km/h prawie 4300obr/min (mialem wrazenie, ze zara zawory bede mial na masce odbite :polew:) i czuc bylo, ze brakuje 6 biegu :( ,bo jestem ciekaw ile by pociaglo :mysli:

normalnie ten kolorek mi sie podoba :naughty:

Tak wiem... Q ma 60l a bez Q 62l :) ...A skrzynia 5 i 220km/h poleciał z 4 osobami na pokładzie i drobnymi gratami w bagażniku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty ten kolor wywaliłeś ?

za***isty :D

Uważaj na silnik, potrafi zaskoczyć :]

Bezawaryjności, i oby ten AKN służył jak najdłużej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartan, czy to czasem nie jest AKN ?

Przecież po lifcie nie montowali już raczej AFB ?

Bo mnie to nurtuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...