Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kamery w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem jako ze na temat auta jestem osoba pedantyczna i nic nie może stukać pukać i musi pięknie wyglądać to mam problem w swoim autku ponieważ cały czas mam jakieś nowe otarcia tu zderzak tu drzwi itp i kurwicy idzie dostać i w sumie postanowiłem z tym walczyć bo to w końcu moje pieniądze a każda rysa obniża wartość mojego samochodu jak i to ze źle się w nim czuje. Jakis czas temu na jakimś forum wyczytałem ze gościu miał taki sam problem i zamontował 2 kamery na lusterkach skierowane do tylu tak aby było widać bok całego auta jedna na lusterku wstecznym skierowana do przodu i jedna w zderzak przez co miał praktycznie obraz z całej okolicy samochodu + jakieś urzadzonko które zbierało sygnał z kamer i nagrywało non stop 48h po czym zagrywało się od nowa a jak wracam i widzę ze mam zdarty bok czy coś to biorę odpinam dysk zrzucam na kompa i mam dokładny wgląd w cale zdarzenie wraz z blachami jakiegoś buraka który nie umie parkować i nie wie do czego służy kierownica i lusterka. Proszę o jakieś opinie lub pomoc jak mogę coś takiego zamontować i jakie mogą być tego koszta chociaż podejrzewam ze taki sprzęt szybko się zwróci potem można go przełożyć do następnego samochodu a i dużo stresu odejmie.

Opublikowano

Pierwsze słyszę o takich kamerkach ;)

nie łatwiej zainwestować w jakiś garaż ?:) często też pod supermarketami są parkingi strzeżone ( ja tylko na takich zostawiam OOOO:) a to chyba właśnie najwięcej zarysowań jest pod takimi sklepami. Mam racje?

Opublikowano

poszukaj tamtego tematu i wrzuć tutaj

Opublikowano
  • Autor

dokładnie a ze mieszkam we wro to jakie kolwiek zakupy bądź siłownia kończą sie szalem gdy wracał do auta a cudowny monitoring naszych sklepów akurat nie obejmowal mojego samochodu bądź posiadają kamery obrotowe i akurat nie obrócili jej w ta strone bo robili cos innego pod domem lajt ale na miescie wojna ;p wiec ktoś musi zacząć uczyć parkować tych buraków kilka razy poleci im oc to będą bardziej uważać

no wlasnie kiedys przypadkiem na to trafilem i w srode po kolejnej rysie tym razem drzwi i blotnik stwierdzilem ze musze to zrobic ale nie moglem znalesc tego tematu a nie pamietam zabardzo na jakim forum to bylo ;/ a to juz przegiecie w poniedzialek potraktowali mi zderzak a w srode blotnik i drzwi..

imag0039t.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano
  • Autor

jakiś link do dvr tam jest ale nie bardzo sie znam żeby wiedzieć pod jakie kamerki to można podpiąć itp a ogolnie to kloca sie o miejsca parkingowe i dm.

znalazłem cos takiego http://dvr.drwelectronics.com/dvrhd2.html tylko cena trochę straszy biorąc pod uwagę ze trzeba by dokupic 4 kamery tylko tez nie wiem za bardzo jakie pod to podpasują bo ja strugam zęby a nie bawię sie elektronika ;p

Opublikowano

Problem duży, ale pisz, proszę, tak aby można było to czytać bez bólu oczu.

Opublikowano

Też kiedyś myślałem o kamerkach. Miałem przypadek że mi przeciągneli po zderzaku ale doszedłem na osiedlu po kolorze lakieru sprawcy :decayed: i moim na jego busie. Często jak parkuje gdzieś ciasno to robię fotki aut stojącym po bokach, z telefonu tak żeby było widać tablice (moją i tego obok).

Na allegro widziałem kiedyś fajniejsze zestawy kamerek włączających się na ruch z własnym zasilaniem.

Tu jest kilka linków dla orientacji w cenie:

http://allegro.pl/lusterko-boxer-jumper-ducato-kamera-dlugie-kamera-i1577677843.html

http://allegro.pl/zestaw-cofania-monitor-lcd-kamera-dedykowana-i1585360458.html

http://allegro.pl/miniaturowa-kamera-bezprzewodowa-fra-monitoring-i1608931088.html

Warto porozglądać się poza allegro.

Ceny chyba nie są odpychające bo np w rzeszowie malowanie elementu od 300-pw do 800-serwis.

Pozostaje tylko kwestia podpięcia tego do zasilania.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie interes ,który zwraca sie dosyć szybko.Tylko ciężko znaleźć (mobile dvr, car dvr czy tam mini dvr) , szukałem na allegro , ebay i amazon. Te, które znalazłem na google wpisując mobile dvr maja jakieś dziwne wejścia na kamery i nie wiem czy nie będzie potem problemu z dobraniem. zastanawiałem sie czy kamer cofania nie da się zamontować do tego bo są nie drogie a maja szeroki kat widzenia.[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:02_________________________________________________http://www.amazon.co.uk/LATEST-TAXI-CCTV-CAMERA-RECORDER/dp/B003V3RK1U/ref=sr_1_35?ie=UTF8&qid=1305404008&sr=8-35 i taki zestawik tylko na 4 kamery by załatwił cala sprawę[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:22_________________________________________________znalazłem cos fajnego tylko mam pytanko czy to zadziala razem

http://www.amazon.co.uk/cctvX-IPHNDVR4-500-Channel-recorder/dp/B003DV47YS/ref=sr_1_12?ie=UTF8&qid=1305404026&sr=8-12

http://allegro.pl/kolorowa-kamera-cofania-dzien-noc-gratisy-i1614692280.html

i czy nie bedzie problemu z montazem w samochodzie glownie chodzi o zasilanie itp

Opublikowano
  • Autor

myślałem o montażu miedzy lusterkiem a szyba ale jeśli masz jakieś przykłady mniejszych kamer dobrej jakości to podaj linka rozważam każda propozycje.

Opublikowano

Ja u siebie nie montowałbym w lusterkach bo mam składane. Może w górnych narożach tylnej szyby?

Opublikowano
  • Autor

głownie chodzi mi o to aby były uchwycone najbardziej wrażliwe momenty podczas przytarć parkingowych czyli bok auta , a najlepiej będzie uchwycony z lusterek będzie widać drzwi, błotnik jak i auto lewego drivera .

Opublikowano

generalnie to współczuje zarysowania, mi też załatwili ostatnio zderzak z tyłu, a z przodu to aż urwali podłogę z dolną częścią zderzaka...i zajomali, a na czarnym zderzaku czerwona farba i wgniot..a ja nie mam hajsu żeby to robić ...

Opublikowano

Kolego do tych rejestratorów co podałeś możesz podłączyć praktycznie każdą kamerę z sygnałem analogowym. Tylko zwrócić musisz uwagę na jeden fakt... musisz często jeździć bo sam rejestrator pobiera coś około 1 ampera a jak dojdą ci jeszcze kamery to wyjdzie lekko 1,5 A.

http://allegro.pl/mini-rejestrator-d1-real-time-nakartesd-monitoring-i1619624319.html

Tutaj masz jakiś rejestrator.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o prąd się nie martwię bo akurat będę miał wymianę aku lada dzień to kupie trochę mocniejszy a można to zawsze wyłączyć np pod domem jak jest na terenie zamkniętym itp. Ten rejestrator fajny i w miarę nie drogi tylko nie widzę czy ma funkcje nagrywania z 2 kamer jednocześnie.Znalazłem takie 3 fajne ze-stawiki możecie ocenić czy to się do czegoś nadaje

http://cgi.ebay.co.uk/IN-CAR-CCTV-DVR-AND-CAMERA-KIT-NEW-/180667916602?pt=UK_CCTV&hash=item2a10a5a13a

http://cgi.ebay.co.uk/4-CHANNEL-AUTOMOTIVE-DVR-BUS-TRUCK-CAR-COACH-12-24V-/260708078877?pt=UK_CCTV&hash=item3cb369951d

http://www.amazon.co.uk/LATEST-TAXI-CCTV-CAMERA-RECORDER/dp/B003V3RK1U/ref=sr_1_32?ie=UTF8&qid=1305659439&sr=8-32

no ja na swoim aucie znam każdą ryskę dokładnie i z każdą nowa przezywam żałobę. Zawieszenie mam kompletnie wymienione silnik doprowadzony do stanu igiełka i zaszczepiony na 140kucy w środku wypachnione i wyczyszczone a z zew ciągle nowe obtarcia szalu idzie dostać ;/[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 21:12_________________________________________________co sadzicie o tych sprzętach w linkach bo słabo się znam a mógł bym się już na któryś z nich zdecydować.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 17:02_________________________________________________Jako ,że nie rozwiązaliśmy problemu do końca to podaje swoje rozwiązanie :

mini nagrywarka dvr na 4 kanały to koszt około 800-1400zl a nie stać mnie na tak drogie urządzenie spełniające tylko jedna funkcje wiec kupiłem Małego netbooka który wyszedł mnie trochę taniej a ma monitorek dostęp do neta można filmy pooglądać itp , do tego na allegro pastylkę USB z programem i wejściem na 4kamery i 1 wejście audio za 55zl , oraz 4 kamery cofania najprostsze i najtańsze wodo odporne oraz z jakimś tam widzeniem nocnym. Jedną kamerę montuje na lusterku wstecznym do przodu dwie boczne kamery w lusterkach tak aby było widać od boku auta 120 stopni i jedna z tylu albo w podświetlanie tablicy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.