Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Proszę o analizę logów - passat b5 ajm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja prośba o analizę logów statycznych. Z racji, że nie mam kompletnych logów dynamicznych - nie wklejam ich.

(no chyba, że mogę .... mam log 003 i 011).

Poza tym trudno mi jest wykonać logi dynamiczne automatem ......

Aha, objawy: auto wpada w tryb awaryjny. Dzieje się to losowo. Tak jakbym nie miał turbo.

Auto: Passat B5, AJM 115KM, tip-tronic.

Log (0 - 001)

Log (1 - 000)

Log (2 - 013)

Log (3 - 007)

Log (4 - 003)

Log (5 - 018)

Log (6 - 023)

Log (7 - 004)

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

Przepraszam poprawiłem linki.

Opublikowano

popraw te skróty...

Opublikowano

jw

Opublikowano
  • Autor

Poprawione ....

Opublikowano

termostat szrot

duze korekcje

czuć falowanie obr ?

kat synchr do korekty

egr zarośniety lub przerdzewiała blacha która miała go zaślepić

Brak kpl logów

Opublikowano
  • Autor

Falowania obrotów brak - pod tym względem wszystko OK.

Po zdjęciu osłony - EGR uciapany w oleju (do czyszczenia ?)

Co brakuje do kompletu logów ? (statycznych) (dynamicznych - fakt nie mam wszystkich, ciężko

to wykonać automatem).

Opublikowano

ze jest uwalony olejem to standard, jesli nikt go nie zaslepiał to do czyszczenia

zrob 008 010 011 dyn

Opublikowano
  • Autor

Wklejam log dynamiczny 003 i 011:

Log dyn (003 011)

Zrobiłem go zanim przeczytałem twój post lukjar7.

Log robiony dwa razy - żona siedziała za kierownicą :notworthy:

008 i 010 dorobię dziś - ciężko zmusić małżonkę do pomocy :wink4:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 06:00_________________________________________________Dodaję logi dynamiczne 008 i 010:

log 008 wersja 1

log 008 wersja 2

log 010 wersja 1

log 010 wersja 2

Ciężko było wykonać te logi. Auto w 90% przypadkach robiło mi kick-down.....

Musiałem więc przyspieszać "stopniowo". Każdy log zrobiłem dwa razy.

Lepiej mi się nie udało.

Bardzo proszę o analizę.

Opublikowano

auto po jakims dziwnym programie ...

Opublikowano

kwadratowym TQ :D

Opublikowano

paliwa dolane wiadrem, a powietrza strzykawką...

Opublikowano
  • Autor

Yyyyyy ..... :blink:

Możecie podpowiedzieć coś jaśniej ? Jaki program ? Co mówią te logi ? (oprócz termostatu do wymiany).

Czy coś można powiedzieć na podstawie tych logów, dlaczego auto łapie tryb awaryjny ? ("brak turbo").

Pokazuje mi się taki błąd:

b322261d.th.jpg

Opublikowano

auto zostało poddane nieudolnemu "chiptuningowi"

Wgraj serię i wróc z kpl logów :)

Opublikowano
  • Autor

Nie chipowałem tego auta.

Więc zadam może dla was oczywiste pytanie: jak mam wgrać "serię" .... ?

Opublikowano

Nie chipowałem tego auta.

Więc zadam może dla was oczywiste pytanie: jak mam wgrać "serię" .... ?

oddac auto osobie ktora sie tym zajmuje ...

Opublikowano
  • Autor

Z racji, że jestem zielony w tym temacie, proszę tylko o informację ile to może kosztować ?

Z reguły firmy podają koszt wgrania jakiegoś softu "tuningowego", a ja chcę wręcz odwrotnie.

Opublikowano

Zapytaj we wroclawskim dynosofcie... ostatnio slyszalem 150 PLN za wgranie serii.

Opublikowano
  • Autor

Pytałem w Legnicy - koszt 200 zł.

OK. Dziękuję za wszystkie informacje i pomoc.

Pozdrawiam !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.