[B5] Radio chorus, problem z tylnimi glosnikami

schmielu

W mojej A4 mam radyjko audi chorus, niestety nie grają tylne głośniki, ponieważ autko mam od kilku dni nic jeszcze nie sprawdzałem, radyjko na pewno ma 4 kanały bo jest regulacja FADER głośniki z tyłu są podpięte. Czy jak odłączę radyjko i wepnę inne to chorus mi się zakoduje?

Radyjko ma tylko 2 kanaly i na pewno sie zakoduje.

Zobacz dobrze polaczenia kabli.

Troszkę nie rozumiem po co w takim razie regulacja FAD (tył-przód) skoro radio ma tylko 2 kanały?? Tak czy inaczej myślałem nad wymianą tego radyjka na oryginalne Audi ale cd, teraz mam pytanie które modele będą pasowały do mojej B5 bo na allegro tego sporo jest??

Bo tylnei glosniki sa podlaczone przez wyjscie na wzmacniacz.

Jak chcesz ori na CD to musisz chyba kupic adapter bo bedzie sie wylaczac i chyba brak podswietlania.

Poszukaj na forum bo chyba bylo

No to sprawa się troszkę komplikuje przez ten wzmacniacz bo u mnie obok tylnego lewego głośnika wisi tylko sama kostka. Rozumiem że nie da rady tak łatwo podmienić radyjka na np: Audi ConcertII?? A jak się ma sprawa z radyjkami niefabrycznymi wyposażonymi w kostke ISO?

co do odczytania kodu to ja raczej proponował bym serwis bo jak ja oddalem swoje radio do elektronika który sie "na tym zna" to lezy do dzisiaj na pólce w garazu bo cos poprzepinal pokrecil i radio padlo (2 tygodnie sie z nim meczyl) a w serwisie odczytanie kodu z radia to chyba była gamma zejelo kolesiowi niecale 10 minut bez wyciagania i rozkrecania radia koszt 60 zł. a co do tylnych glosnikow to one sa podlaczone przez wzmacniacz i to jest ta mała wtyczka(z tego co pamietam dosc dawno z tym walczylem jak cos pokrecilem to niech mnie ktos poprawi) co do cd to albo adapter albo zmieniarka ale tylko chorus ma mozliwosc podłaczenia (jezeli mowimy o starszych radiach ori audi) bo ani pod gamme ani pod bete nie podłączysz

Chciales napisac Concert I bo chorus I nie ma opcji sterowania zmieniarka

Jednak mimo ładnego wyglądu wyrzucę chorusa który i tak jest uszkodzony (procek głośności) i zastąpię go jakimś nie ori na mp3, mam tylko pytanie jak zrobić najprościej aby tylne głośniki zagrały? Wzmacniacza który był przy lewym głośniku niestety niemam, wisi tylko kostka, czy trzeba ciągnąć kable od kostki iso do samego tyłu czy jest jakiś prostszy sposób? (np: wykorzystać kable które już idą do wzmacniacza)