Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie glosniczki do radia pioneer


waldi198

Rekomendowane odpowiedzi

a co sadzicie o firmie phonocar ? Mam takie wlasnie zamontowane w swojej a4 z wyciszeniem w drzwiach. Za głosniki dałem kolo 250 zł w zestawie 13x2 plus gwizdki i zwrotnice. Niestety nie widze podobnych na allegro pewnie wszedł juz nowszy model. Radio pionner p6900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro kupileś i jestes zadowolony to nie wiem co można powiedzieć ;) sprzet ma grać dla Ciebie a nie dla nas. Phonocar firma bardzo budżetowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Sorki ze sie wtrącam ale czy możecie mi podpowiedzieć jakie głośniki podchodzą w tylną półkę do sedana b5 w seryjne otworki- rozmiar?

I kolejne pytanko: jakiej firmy głośniczki polecieli byście w przednie drzwi - te na dole i twetery tylko Bez przeróbek chciał bym.

Z górki dziex :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Sorki ze sie wtrącam ale czy możecie mi podpowiedzieć jakie głośniki podchodzą w tylną półkę do sedana b5 w seryjne otworki- rozmiar?

I kolejne pytanko: jakiej firmy głośniczki polecieli byście w przednie drzwi - te na dole i twetery tylko Bez przeróbek chciał bym.

Z górki dziex :notworthy:

Wszystko zależy od tego jakie masz radio, i czy masz do tego wzmak podpięty, pochwal nam sie tu. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko mam Kenwooda na mp3 z wyjsciem na wzmaka (tez kenwood) który to z kolei napędza tubę (no name) tubka taka jaka mam mi wystarczy a chodzi mi o głośniki w dwóch możliwościach:

1. głośniki + wzmak - jakie głośniki i jaki wzmak do nich

2. Głośniki bez wzmaka tylko pod radio= > a czy jesk=li sie stosuje zwrotnice trzeba stosować wzmaka?

I aktualnie chciałbym pozostać przy tym radiu które mam- lecz jeśli trafił by sie jakaś okazja lepszego to bym może zmienił-pytanie- na jakiej firmy najlepsze; oczywiście porównując w tych samych cenach bądź zbliżonych?

I jeszcze jedno- miałem ori radio w audi kaseciaka lecz jak wyjąłem to sie za kodowało - co zrobić? książkę mam lecz róg z kodem był oberwany ;( już jak nabyłem auto w Niemczech.

gdyż chciałem je wstawić w drugie auto.

Wiem ze kiedyś czytałem podobny temat ale mi wyleciało z główki :wallbash: wiec jeśli ktoś mógłby rzucić jakieś info albo link będę bardzo wdzięczny i Bardzo dziękuje

Wrócę w poniedziałek,

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...