Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.


bromash

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ile w tym prawdy, ale mój kolega oponiarz mówił, że potem bardzo ciężko łatkę przykleić po takim specyfiku, a czasami nawet nie da się tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm , ja z kolei słyszałem ze niektóre dobre środki np. ten motul z linka powyżej nie zapychaja wentyli i niewpowodują problemów z zaklejeniem dziury.Sam niewiem troche mi wadzi do koło :decayed: to tez ciekawy link > http://www.motofakty.pl/artykul/zestaw_zamiast_kola_zapasowego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem za zapasem same plusy jak kupiłem niunie to był zestawik naprawczy. Od razu wywaliłem ten dziwny styropian, a w to miejsce przyszło koło (latem zimowe, zimą letnie- bo po co wywalać daremnie kase na zapasówke), a zestawik w koło i mam full sewis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wspomnieli wyżej, pianka pomoże tylko przy nie wielkiej nieszczelności, ale i z taką można dojechać na pierwszą stacje benzynową i do pompować

przy rozcięciu opony lub zaliczeniu krawężnika pozostaje tylko najpewniejszy zapas (o ile jest napompowany), a zajmuje tyle samo miejsca co ten denny zestaw i trzeba wsiąść jeszcze pod uwagę przypadek gdy opona może spaść z felgi :gwizdanie:

fajna cena :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...