Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeglądarka IE vs Google vs FireFox

Internet Explorer czy Google Chrome

  1. 1. Internet Explorer czy Google Chrome

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
FF używają Ci którzy nie mieli styczności z innymi (i używają dlatego ze wujek ciotka czy tam dziadek powiedzieli ze to jest najlepsze)

Próbowałeś kiedyś developować i debuggować serwisy internetowe korzystając tylko z Chrome albo Opery? (o IE nie wspomnę z litości) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Chyba nie, bo piszesz takie głupoty, że żal czytać :cool1:

Opublikowano

Tylko firefox :cool1:

Opublikowano

Ktoś na forum mi podpowiedział - Maxthon, fajna przeglądarka :good:

Opublikowano

Ktoś na forum mi podpowiedział - Maxthon, fajna przeglądarka :good:

Maxton to taka nakładka na Internet Explorera, więc ten sam diabeł co IE.

Widzę, że pisząc tego posta korzystałeś z Opery.

I słusznie, nie zmieniaj na inną. :)

Opublikowano

Maxthon ma pewną fajną funkcję jakiej w innych przeglądarkach nie ma :rolleyes:

A opera... Od dawna mam do niej słabość :decayed:

Opublikowano

Opera nr 1 - dużo korzystam z poczty a ma wbudowaną więc od razu widze co mi przychodzi, na niektórych stronach sobie nie radzi co mnie bardzo wkur....

... więc korzystam w 2 kolejności z firefoxa => jeszcze mnie nie zawiódł ale jednak Opera nr 1

Opublikowano

Dzisiaj wgrałem chrome...

Pod wzgledem szybkosci bije na łeb firefoxa :good:

Firefox na tyle mnie dzisiaj wkórfił że go odinstalowałem, raczej juz nie wróci

Co podoba mi sie w google, toto że dzieki wyszukiwarce i jej odłamom jest to dosc uniwersalna przegladarka w której wszystkie te odłamy ładnie sie integruja z programem, np google tłumacz. Siedze na francuskim forum A4 i czytam po polsku fakt czasem nie do końca dobrze przetłumaczone ale po łebkach idzie sobie skojarzyć o co chodzi :wink4: w firefoxie musiałem wchodzic na google żeby takie cyrki robić :D

Jak tylko zainstalowąłem przegladarke odrazu do roboty posżły wtyczki, których w firefoxie miałem pod dostatkiem.

Zainstalowałem Adblock+, Mail Checker Plus(integruje gmaila z przegladarka dajac animowana ikonke w której widac kiedy cos przyjdzie), video downloader, download button i tabb menu :good: teraz jest całkiem fajna :good:

Brakuje mi noscript, niby jest dla chroma, ale nie działa tak wspaniale jak w firefoxie pod wzgledem obsługi

Jak kktos ma fajne sprawdzone rozszerzenia to niech daje nazwy :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.