Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] DPF z której strony do niego dojść?


grzybk

Rekomendowane odpowiedzi

wywalić mechanicznie to jedna sprawa

a komputerowo to druga sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padł mi po 200 tyś , ja pytam Was koledzy z której strony do niego najlepiej podejść czyli z góry od silnika czy z dołu od podwozia aby było jak najmniej pracy i problemów.Może ktoś z Was to już robił i coś podpowie. PILNE bo dzisiaj będzie operacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja u siebie robiłem to przy 190 tys. Dobrze było sie dostać od spodu do dpf ale nie obyło sie bez odkręcenia pólośi bo nie chciał wyjść. Ja osobiście wyprułem środek zaspawalem puszkę i tak zalozylem ale denerwowal mnie odgłos jaki sie zrobił i w końcu kupiłem używany katalizator i zalozylem na nowo i było ok. A potem dopiero pojchalem na program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ? jak zaspawałeś puszkę? właśnie filtr mam wyjęty i jutro będę go składał. Muszę tylko kupić nowe uszczelki po obu stronach tego filtra.

robiłeś jakieś foto z demontażu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wywaliłeś z niego bebechy???

Nie wywala błędu na fisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest wywaliłem bebechy. Nic na fisie nie pokazywało. A potem na program do Aligatora.Wsumie robiłem to w Krakowie a w drodze do Katowic do Aligatora nic sie nie wyświetliło na fisie. Po wywaleniu auto odrzylo spalanie spadło i aż sie milo jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By sie dostac do filtra musisz miec podnosik. Najlepiej wykrec wszystkie sondy (chociaz ciezko z tym na aucie) - latwiej pozniej go wyjac.

Tak czy siak wnetrze wypruwasz, sondy na miejsce wkrecasz i jedziesz na usuniecie programowe.

Jesli regeneracja byla niedawno masz ok 800km zapasu zanim nie podejmie procedury od nowa i nie wywali bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...