Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wyniki z Hamowni


Gregi

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Dziś sprawdzałem swój motor na hamowni przenośnej i prosiłbym o komentarz,czy wszystko jest oki, ;(

dawaj wykres :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem brakuje parę Nm ,ale myślę,że przy przebiegu 230tys.(mam nadzieję) jest ok.,Co wy na to? :gwizdanie:

[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 20:49_________________________________________________Tak było, bez kierowcy i pasażera 1550 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem hamowanie za pozno zaczete

w Dobrzyniewie na wadze ? :)

powiedz kto hamuje auta w białym już dodatkowo ?

to dynomet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolesia w necie , na wykresie masz jego dane[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:08_________________________________________________A hamowanie było podczas jazdy(hamownia przenośna), i tak koszt tylko 50 zyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zaczynać pomiar od 1,2 krpm to i wynik byłby inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nada sie do modów to poproszę logi, bo hamownia mnóstwo rzeczy potrafi ukryc :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres jak na Dynometa moze byc,

dla porownania wstawiam wykres AVF'a [tez Dynomet], którego jakis czas temu robilem i mozesz sobie porównac.

avf4x4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky,Gdybym zaczął hamować od 1200rpm , to by było więcej Nm (takie moje bezmyślne paplanie)Bo w twoim wykresie jest więcej Nm,z tego co słyszałem ,to ważniejsze są Nm niż km[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________Apropo logów,to byłem też dziś u Pawła z Autoserwis Dojlidy,sprawdzał na postoju i podczas jazdy i wszystko było oki.Nawet na chwilę wgrał mi program pod 160 ph.Przejechałem się, trchę było czuć róznicę i zastanawiam się nad zakupem ,powiedział mi 500 złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiedzą że moc jest zależną momentu :P

wolelibyśmy zobaczyć te "oki" :P

Pewnie wgrał Ci gotowca nic nie wartego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky,Gdybym zaczął hamować od 1200rpm , to by było więcej Nm (takie moje bezmyślne paplanie)Bo w twoim wykresie jest więcej Nm,z tego co słyszałem ,to ważniejsze są Nm niż km[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:54_________________________________________________Apropo logów,to byłem też dziś u Pawła z Autoserwis Dojlidy,sprawdzał na postoju i podczas jazdy i wszystko było oki.Nawet na chwilę wgrał mi program pod 160 ph.Przejechałem się, trchę było czuć róznicę i zastanawiam się nad zakupem ,powiedział mi 500 złociszy.

im pozniej tym gorzej, na Twoim wykresie przy 2000 rpm gdzie AVF ma w serii max moment > 300 nm u Ciebie jest ledwo 250 Nm ...

ponizej jeszcze jeden moj wykres innego AVF'a z tym ze pomiar zrobiony troszke pozniej niz poprzednio takze mozesz zobaczyc rożnice

a4b6avfq.th.jpg

p.s 500 zł za wgranie gotowca to troche dużo , no chyba ze robil go na podstawie logów, ktore wcześniej robiliście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiedzą że moc jest zależną momentu :P

wolelibyśmy zobaczyć te "oki" :P

Pewnie wgrał Ci gotowca nic nie wartego :D

Mody były wgrane tylko na test,przejechałem się , i potem przywrócił do ustawień fabrycznych.A logów nie mam,nie chciało mu się wydrukować[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 22:26_________________________________________________W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

za pozno kazal Ci deptac i za pozno wcisnal spacje w laptopie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie kolo który mnie hamował nie ma pojęcia o hamowaniu.

za pozno kazal Ci deptac i za pozno wcisnal spacje w laptopie ...

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że,tylko 50 mnie skasował.Jak zrobię logi to wrzucę na forum.

ale widac ze auto trzyma parametry, takze 50 zl nie poszlo na marne ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...