Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wydech podobne do S4


Maxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz na RPM Motorsport i tam masz wydechy ( MagnaFlow) .. ja tam znalazłem cos w podobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna latwo zrobic. Ja sam takie zrobilem tylko wiekszej srednicy

Zdjecie troche niedokladnie to pokazuje ale bylo robione w innym celu:

IMAG0190.jpg

koncówki nowe jeszcze sie nie okopciły w środku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat:) Jak to jest z montowaniem końcówek do dieslowskich dwururek? Kupić dwie pojedyncze czy jak? Jedyne podwójne końcówki jakie do tej pory widziałem to takie z rozgałęzieniem, czyli z tłumika wychodzi jedna rurka i rozdziela sie na dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dośc ciekawy wzór :th:

14861al3.jpg

Niestety cena jest dość wysoka :embarrassed:[br]Dopisany: Styczeń 19, 2008, 10:31:52 _________________________________________________

Podepne sie pod temat:) Jak to jest z montowaniem końcówek do dieslowskich dwururek? Kupić dwie pojedyncze czy jak? Jedyne podwójne końcówki jakie do tej pory widziałem to takie z rozgałęzieniem, czyli z tłumika wychodzi jedna rurka i rozdziela sie na dwie.

Chodzi Ci o rozgałęzienie wydechu ?

W AFN cieżko bedzie to zrobić , żeby był wydech po drugiej stronie .

http://moto.allegro.pl/item293805416_tlumik_sportowy_km_model_dp90_duet_opaska_gratis.html - to jest juz jjakieś rozwiązanie , ale czy wejdzie .. to nie wiem .. Ale wygląd taki sobie . :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zwykłe końcówki do zwykłego wydechu z dwóch rurek obok siebie po jednej stronie auta, tak jak w każdym tdi :) Na stronie np. Ultera albo też na allegro są albo pojedyncze końcówki, albo podwójne, tyle że z mocowaniem do jednej rury, a jak wiemy w naszych dieslach bezpośrednio z tłumika wychodzą dwie zakrzywione rurki i teraz nie wiem czy jak kupie 2 takie same pojedyncze końcówki i zamontuje je obok siebie to bedzie to pasować i czy sie wogóle zmieści :) Wiem że to troche zamotane ale mam nadzieje że rozumiecie :) Wymiana całego tłumika z końcówkami nie wchodzi w gre, nie chciałbym mieć ani ciszej ani głośniej, seria mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie dlatego kup na allegro, dwie fajki... gdzies widzialem na allegro, chyba po 45 za sztuke, ale ja ostatnio spolerowałem moje i chociaz na koncach spaliny wżarły mi sie juz w rurki i troche to kijowo wyglada... musze kupic kamien do dremela i je lekka oszlifowac... ale poki co z daleka wyglada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...