Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWT]Niesprawne poziomowanie świateł.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wskażnik sygnalizuje niesprawność automatycznego poziomowania przednich świateł w jaki sposob mozna to naprawic

Temat poprawiony.

Odsyłam do regulaminu forum

[cayenne]

Opublikowano

bezpieczniki sprawdzone? podłącz VAG. bedzie blad ktory wskaze przyczyne niesprawnosci

Opublikowano

Podlacz VAG i skasuj blad poziomowania. Jesli wszystko bedzie sprawne to bedzie dzialac OK. Jesli cos bedzie niesprawne, to VAG powie Ci co :decayed:

:hi:

Opublikowano

u mnie tez tak było łukasz podłaczył Vaga i stasowąl błedy i działa

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest ok ale vag nie rozpoznaje tej funkcji jakby jej nie bylo a kontrolka swieci moze wiecie gdzie sa schowane te sterowniki

Opublikowano

co to znaczy VAG nie rozpoznaje funkcji? nie laczy sie z modulem?

musi sie laczyc.

komp sterujacy znajduje sie za podrecznym schowkiem ( str pasazera)

natomiast czuniki polozenia znajduja sie na przednim i tylnym lewych wahaczach.

Opublikowano

godles masz jakiegoś kiepskiego VAGa

Opublikowano

albo wypieta lub niedopieta kostke do sterownika, a moze nawet nie ma sterownika? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ok sprawdzimy dzieki za informacje pozdrawiam

Opublikowano

no ja tez si enie moge płączyć z XENONAMI :(

mam vaga 311

i 409

obie zarejestrowane i nie moge

PS jak chcesz zeby przestała ci sie świecic kontrolka to wyjmij bezpiecznik :)

Opublikowano

sprawdzcie to co pisalem, xenony macie ori czy dokladane?

no ja tez si enie moge płączyć z XENONAMI :(

mam vaga 311 i 409 obie zarejestrowane i nie moge

PS jak chcesz zeby przestała ci sie świecic kontrolka to wyjmij bezpiecznik :)

fajna rada. to ja mam lepsza, nie wlaczac swiatel, nie bedziesz musial grzebac przy bezpiecznikach :tongue4::D

sory za OT ale co to za rady.

to raz a dwa, VAG 409.1 jezeli nie posiadasz ori interfacu masz tylko w opcji shareware. nie ma mozliwosci zakupu ( domniemam ze piszesz o wersjach zakupionych :wink4: ) samego programu bez interfacu poniewaz w nim znajduje sie klucz sprzetowy.

Opublikowano

mam kabelek z allegro

razem z programem VAG 311.2

i nie moge sie połaczyć z Xenonami

kabelek mam z filmy TELEWIS

reszte opcji moge przestawiać :) znaczy bynajmniej te co potrzebuje

a co do kontrolki to jak go denerwuje i do momentu kiedy nie znajdzie kogos z VAGiem zeby mu to skasować :)

dobra koniec OT

to trzeba byjac bezpiecznik sam tak jezdziłem przez 3 dni :)

Opublikowano

:)

to jest jakies dorazne rozwiazanie

wydaje mi sie ze to wlasnie problem VAGCOM-a.

ver 311.2 nieobsluguje protokolu transmisji z kompem xenon. podobnie jak z RNS-E.

wersja ktora obsluguje czyli 409.1 musi byc wersja zarejestrowana. jezeli masz kabelek z allegro tzn ze na 100% korzystasz z ver shareware.

trzeba szukac kolegow z fejsami z VAG ver 7xx.x

:th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.