Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi a4 19TDI 110km automat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy :)

A wiec tak czytałem forum nie wiem może ominąłem taki temat , ale nie wydaje mi się , poruszam sie Audi a4 19TDI 110km, posiadam skrzynie AG4 01N , mój problem wygląda następująco: kupiłem druga skrzynie bo moja po przednia była zajechana (już przy kupnie samochodu) ,wstawiłem druga skrzynie używana po wypadkowym samochodzie (koleś zaliczył rów) ,dostałem do niej konwerter, który wstawiłem jako komplet gdy już wstawiłem skrzynie pierwsza jazda i tu schody ponieważ dodaje gazu (sama rusza gdy puszcze hamulec) auto normalnie rusza jedzie, ale jeśli stopniowo dodaje gazu to są wyczuwalne szarpnięcia najczęściej z 2 na 3 , moje pytanie polega na tym ze nie wiem czy to tak ma być czy skrzynia jest już na wymarciu (sprzegielka K1 , K2..) koledzy doradźcie oddać ta skrzynie? , czy to po prostu tak jest ze jak bardzo powoli się przyspiesza to czuć te szarpnięcia przy zmianie biegu ?

Dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam Partyzant :)

Opublikowano

Jeżeli możesz to ja bym to oddał, można przy niej grzebać żeby była w pełni sprawna tylko po co. Nawet przy powlonym przyspieszaniu nie powinno nic szarpać.

Opublikowano
  • Autor

yhym, mogę oddać i drugiej szukać , ale kolego majkel_majki to na 100% walnięta jest ? zn tarczki sprzęgłowe po palone ?

Proszę żeby inni użytkownicy tez się wypowiedzieli mam jeszcze 5dni na zwrot

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Jeżeli się ślizga to znaczy, że tłoczki sprzęgieł nie trzymają ciśnienia i sprzęgła popuszczają, tarczki się ślizgają i jeśli jeszcze nie są popalone to niedługo będą.

Opublikowano
  • Autor

ale ona się nie ślizga , to raczej jest taki szarpniecie no trudno to opisać jak stopniowo dodaje gazu to czuć takie szarpniecie przy zmianie biegu (olej i filtr wymieniony) , nie słychać żeby samochód zn skrzynia się ślizgała nie ma objawu ze obroty ida a prędkość wolno się zmienia,tez na słuch nie słychać żeby był ślizg . Ile te tłoczki mogą kosztować ? jest możliwość samemu wymienić ? czy muszę mieć jakiś specjalistyczny sprzęt ? , jest możliwość wymienienia ich bez wyjmowania skrzyni ?

Opublikowano

Tak bardzo chcesz sie wpakować w wymiane skrzyni ? Oddaj tą i szukaj sprawnej, w której nic nie szarpie

Opublikowano

w 100% sprawnej skrzyni nic nie powinno szarpać, jak możesz to szukaj "nowej"

Opublikowano

powiem ci tak tarczki to koszt około 800zł komplet sam to zrobisz jest nawet opis na forum teraz jeszcze pytanie czy nie jest warto czy przełożyć na manual ale decyzja należy do ciebie

Opublikowano
  • Autor

no a jak bym chciał na manualna przełożyć ? jaki to by byl koszt ? a co jak bym naprawial to tarczki i te tloczki (jaki jest koszt tloczkow ?)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.