Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymontowanie zapalniczki -


krupskim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam paskudny panelik od zapalniczki - chciałbym go wymienic . Czy żeby wyciągnąć zapalniczke muszę wymontować cały tunel? Panelik od sterowania nawigacją da się wyjąć - a potem kicha.Może jest sposób by wyciągnąć jakoś sam panelik zapalniczki?

201105212413.jpg

201105212415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrzucic tunel :confused4: zapalniczka jest przykrecona dwoma srubkami od wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOJ - to kicha . Panela od zapalniczki się nie wydłubie? oczywiście bezinwazyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmowałem zapalniczkę bez zdejmowania tunelu ale u mnie była odwrotnie zamontowana i dostęp do śrubek miałem od strony biegów przystawka kątowa i poszło u ciebie raczej niczym nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego " ostasmarcinek " , masz może zdjęcie obejmujące większy fragment kokpitu od spodu z uwzględnieniem tej nieszczęsnej zapalniczki . Może bym coś popróbował bez demontażu[br]Dopisany: 22 Maj 2011, 08:23_________________________________________________ Spróbuję jeszcze coś wymacać po wyjęciu tej zaślepki ,co jest pod końcem dźwigni ręcznego - w okolicy samego uchwytu. Może się uda. Dzięki za fotki kolego " ostasmarcinek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w tym temacie zadam inne pytanie.

Otóż zapalniczka "nie działa". Pojechałem kiedyś nad jezioro, chciałem odpalić fajkę, jedyny ogień jaki miałem to zapaliczka w samochodzie.

Sprawa jest o tyle dziwna, ze wciskam zapalniczkę i od razu wyskakuje. Jeśli na chama przytrzymam wciśniętą zapalniczkę to rozgrzeje się tak że nie da się jej dotknąć palcem, ale za mało żeby odpalić papierosa. Prąd dochodzi bo nawigacja albo lampka podłączona do wtyczki działa. Jedynie zapalniczka nie chce się rozgrzać do czerwoności ani pozostać wciśnięta.

Próbowałem na zgaszonym i zapalonym silniku, trzymałem wciśniętą ok 2 min i nic... za***iście gorąca ale fajki się nie odpali ;/

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zapalniczce masz w koło takie blaszki - rozegnij je trochę . Tylko z umiarem , sprawdź czy nie za dużo, żeby nie było tak ,że nagrzeje się zapalniczka , a spręzyna nie będzie mogła pokonac oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...