Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Lekko szarpie przy przyśpieszaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pacjent to A4 B6 (AWX) po programie u Witka :notworthy:

Od jakiegoś czasu przy przyśpieszaniu z pedałem max wciśniętym w przedziale 1800rpm -2000rpm czuć lekkie poszarpywanie, jakby chciał jechać ale nie do końca mógł. Tak samo jest na 3, 4 i 5 jednak oczywiście najbardziej czuć na 5tce.

Jedyny błąd silnika, który zresztą jest od "nowości":) to błąd poduszki silnika, który raczej nie powinien mieć z tym nic wspólnego.

17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus

No i filtry (paliwa, powietrza) były wymieniane już dość dawno...

Oto logi:

Statyczne:

000- http://imageshack.us/photo/my-images/220/000mt.jpg/

001- http://imageshack.us/photo/my-images/121/001boc.jpg/

003- http://imageshack.us/photo/my-images/827/003ha.jpg/

004- http://imageshack.us/photo/my-images/31/004tic.jpg/

007- http://imageshack.us/photo/my-images/710/007uya.jpg/

013- http://imageshack.us/photo/my-images/98/013qwk.jpg/

018- http://imageshack.us/photo/my-images/690/018lvf.jpg/

023- http://imageshack.us/photo/my-images/580/023xd.jpg/

Przy logowaniu grupy 003 BS, przy przełączaniu z ON na OFF silnik zaczął szarpać i z trudem wszedł w obroty.

Statyczne BS:

000BS- http://imageshack.us/photo/my-images/35/000bse.jpg/

003BS- http://imageshack.us/photo/my-images/6/003bse.jpg/

011BS- http://imageshack.us/photo/my-images/194/011bs.jpg/

Dynamiczne:

000- http://imageshack.us/photo/my-images/32/000dynamiczne.jpg/

001- http://imageshack.us/photo/my-images/705/001dynamiczne.jpg/

003- http://imageshack.us/photo/my-images/191/003dynamiczne.jpg/

004- http://imageshack.us/photo/my-images/808/004dynamiczne.jpg/

008- http://imageshack.us/photo/my-images/684/008dynamiczne.jpg/

010- http://imageshack.us/photo/my-images/804/010dynamiczne.jpg/

011- http://imageshack.us/photo/my-images/802/011dynamiczne.jpg/

Opublikowano

sprawdz czy podcisnienie z egr nie jest podlaczone pod klape gaszaca

Opublikowano
  • Autor

lukjar7 sprawdzę, jednak nigdy nic pod maską nie było dłubane-poza softem a to było już dawno temu, więc powinno wszystko być na swoim miejscu.

Natomiast problem z tym poszarpywaniem pojawił się stosunkowo niedawno....

Koledzy, jeszcze jakieś propozycje? W tych logach wszystko gra?

  • 3 lata później...
Opublikowano

kolego rozwiązałes ten problem, bo mam identyczne objawy

Opublikowano

Obstawiał bym przepływke u mnie tak szarpało a po wymianie problem znikł tylko po numerach dobierają bo jak kupiłem od tego samego silnika to w ogóle nie chodził tylko szarpał i falowały obroty.

Opublikowano

Obstawiał bym przepływke u mnie tak szarpało a po wymianie problem znikł tylko po numerach dobierają bo jak kupiłem od tego samego silnika to w ogóle nie chodził tylko szarpał i falowały obroty.

tylko ze obroty mi nie falują, jedynie szarpie przy tak 140-160

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.