Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowek kolo uchwytu na napoje - jak zdemontowac ??


dobry_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy

Niestety dnia wczorajszego tafil mi sie taki nieszczesliwy wypadek a mianowicie. Wlozylem do tego schowka kolo uchwytu na napoje (nad radiem) kase w papierkach i niestety ktorys papierek mi podszedl pod zamykanie tej szufladki i tak sie stalo iz szufladka sie zacisnela i nie moge jej otworzyć

Ciekaw jestem jak sie do niej dobrac i jak ja otworzyc bez uszkodzenia mechanizmu zamykania.

Jesli macie jakies pomysly to czekam na wiadomosci

Pozdrawiam i zycze szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ściągnąć (wyciągnąć) panel ozdobny nad szufladkami - podważasz go czymś cienki od tyłu z jednej ze stron i ładnie wychodzi.

PDC_ramka.jpg

Następnie wyjmujesz uchwyt kubka z ramy, wciskając zaczepy śrubokrętem płaskim, które są teraz widoczne od góry.

PDC_cupholderrem.jpg

Myślę, że jak go będziesz miał w rękach, to coś wymyślisz ;-)

Powodzenia!

P.S. Obrazki pożyczone do Bart-S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoooo siet az tak super wiadomosci sie nie spodziewalem :) Dzieki wielki, dzis po pracy musze sobie podzialac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci powodzenia - ja już się dwa razy za to zabierałem i rzuciłem w cholerę, żadne przyciskanie śrubokrętem i wyciąganie "na chama" nie daje rady :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szufladka wyciąga się identycznie jak uchwyt na kubek tak jak na rysunku który wstawił fahur. Nie ma co wyciągać uchwytu na napoje tylko od razu tą szufladkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyglada to za prosto i niestety dzis sie przymierzylem do tego i poleglem.

Nie ma gdzie srubokreta nawet wsadzic aby podwazyc ta listwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry naciskasz/wciskasz takie 2 wpusty i jednocześnie ktoś niech pociąga za szufladkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyglada to za prosto i niestety dzis sie przymierzylem do tego i poleglem.

Nie ma gdzie srubokreta nawet wsadzic aby podwazyc ta listwe.

Po lewej i po prawej stronie jak na rysunku, tylko sugeruję ostrożnie i np. zawinąć w coś śrubokręt żeby nie porysować części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem to według schematu i dałem radę tylko trza mieć wiele spokoju. heeh bo troszkę się trza pogimnastykować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, oslonka zdjeta i szufladka odblokowana.

Podziękowania dla MAGIK87 który pokazal mi jak szybciej to zdjac bez uzycia jakiegokolwiek sprzetu.

Myk polega na tym iz trzeba otworzyc do polowy uchwyt na napoje, dzieki otworzonemu do polowi uchytowi mozemy wlozyc palec lub dwa palce do srodka tej polki i zlapac dobrze za oslonkę, potem nalezy delikatnie (impulsowo) ciągnać zmieniajac kierunki czyli do siebie i raz na lewo i praw. W ten sposob wychodzi cala ramka i w dalszej czesci mozna robic co sie chce :)

U mnie to trwalo okolo 1min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...