Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Przerwy miedzy 2 a 3,5 tys podczas przyspieszania.


honzik07

Rekomendowane odpowiedzi

witam znowu mam problem z moia audiczka gdy odrazu dodam wiecej gazu to auto normalnie pieknie ciagnie ale gdy sie rozpedzam i powoli daje gazu to w przedziale 2a 3,5 tys obrotów mam delikatne ubytki mocy a po przekroczeniu tych obrotów wszystko znika i ciagnie normalnie i gaz i pb to samo na zimnym tak troche bardziej sie nasila do tej pory wymienione dvka ,swiece,sprawdzony dolot przepływki mam dwie na obu to samo na vagu poiawia sie tylko bład składu mieszanki sporadyczny to mysle ze od lpg niewiem co dalej działac

[mod]Czy trudno z pola wyboru prefix-a wybrać odpowiedni!? - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz działanie aktuatora i WG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katalizator sprawdzałes ?

nie jest zatkany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób reset ECU i pojeździj na PB, zobaczysz czy dalej przerywa

później zobacz co sonda pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po resecie jest ok. ale nie na długo sonda pracuje w całym zakresie obrotów [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 16:22_________________________________________________witam kombinowałem na wszelkie sposoby podmieniałem swiece,przepływke,sonde,sprawdzałem szczelnosc dwa razy i nic zrobiłem jeszcze taka próbe ze wsadziłem stozek i o dziwo tak jak niewierze w stozki auto przestało przerywac ciagnie normalnie od poczatku do konca wiec narazie go zostawiam tylko mam pytanie do osób majacych stozki w 1,8t jak rozwiazali sprawe modułu ja zamontowałem go tak zeby owiewało go powietrze z kierownicy powietrza tylko czy to wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...