Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY !! Potrzebny magik od komputerów samochodowych w Belgii ( brukseli )


cougarr2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy zajeb....... mojemu ojcu komputer w Peugeocie 307 SW

problem jest taki ze auto stoi w Brukseli

ma ktoś jakiegoś "pomysła" co z tym robić ??

ma ktoś moze jakiegoś znajomego kto jest w brukseli i był by w stanie zakodować nowy komputer ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Kolego oni nie ukradli Ci tego komputera bo chcieli. Tylko to było potrzebne do odpalenia peugota.... Tzn. wyjaśniam. Sąsiad też ma 307 i chcieli mu z pod bloku ukraść i w peugotach jest podobno cos takiego (zaznaczam, że nie znam się słyszałem z opowiadań sąsiada), że jak auto nawali to po zrobieniu czegos z kompem zapalał ale mozna byłoo to zrobić tylko JEDEN raz. Sąsiadowi uruchomili odjechali a że była zimna to im zgasł no i niestety auto zostawili jak stanęło. Musiał kupić komputer bo tez go wzięli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie śmieje się z zaistniałej sytuacji bo takim powinni ręce przy d..e ucinać. Całe szczęście w tym wszystkim, że nie ukradli całego auta mamlasy. Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na giełdzie w Poznaniu znajdzie swoje ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz to daj mi jakieś namiary do swojego ojca na PW może coś się wymyśli.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowe temat wstępnie ogranięty, trzeba tylko kogoś kto w Belgii dopisze alarm do komputera bo nie zapala

pomocy ludziska !! [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 23:02_________________________________________________a moze ktoś mógł dopisać alarm w Polsce

znowu mam na miejscy kompa płytę BSI i kluczyk tylko ten alarm :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...