Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] moja a4 2,6 v6


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak sądzę. Też mam ten silnik, tyle że na sekwencji i w budzie Coupe. Minimalne spalanie przy jeździe mieszanej raczej wolnej (do 120 km/h) to granice 11 l/km. Przy szybkiej na trasie (140-200km/h) wyszło mi ok. 14. Bardzo dynamiczna jazda po mieście - 16 l/km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer może tak pokazywać jak jest popsuty, mi 1,8 T po mieście na sekwencji też spali 16 przy butowaniu,

chociaż niektórym ten motor pali 9. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura, fis pokazuje bdb, pozatym potrafie liczyc, ja gazu nie mam i miec niebęde miał, to jest wynik na benzynie, FIS był w serii, aktualizacja zdjec[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 16:45_________________________________________________to, ze sie nazywa abc to nie znaczy ze to ten sam silnik, w a90 masz inna przepustnice, masz przepływke, wiec nie mow ze nie realne, zreszta co ja tu bede sie udzielał i spierał sa świadkowie na miejscu z klubu i moga poświadczyc wyniki spalania,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie sie tego komputera.

czaki22 zalej bak do pelna, wyzeruj licznik, wyjezdzij caly bak, zrob proporcje i Ci wyjdzie ile srednio pali.

Zmien wreszcie te kierunki.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne te dzielone lampki z przodu, nic przynajmniej nie trzeba ciachać.

Ogólnie bardzo ładna sztuka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura, fis pokazuje bdb, pozatym potrafie liczyc, ja gazu nie mam i miec niebęde miał, to jest wynik na benzynie, FIS był w serii, aktualizacja zdjec[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 16:45_________________________________________________to, ze sie nazywa abc to nie znaczy ze to ten sam silnik, w a90 masz inna przepustnice, masz przepływke, wiec nie mow ze nie realne, zreszta co ja tu bede sie udzielał i spierał sa świadkowie na miejscu z klubu i moga poświadczyc wyniki spalania,

Myślałem, że Ty wierzysz komputerowi, ale jeśli Ty naprawdę tak uważasz... No cóż niech Ci pali tyle, ale ja w to nie wierzę.[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2008, 19:17_________________________________________________

Czepiacie sie tego komputera.

czaki22 zalej bak do pelna, wyzeruj licznik, wyjezdzij caly bak, zrob proporcje i Ci wyjdzie ile srednio pali.

Zmien wreszcie te kierunki.. :wink4:

Nie musi całego baku wyjeździć, wystarczy, że zaleje do pełna ( trochę to wyniesie, bo to nie lpg :> ) pojedzie 100km i zaleje znów do pełna te 15l :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na gaz to jest kuchenka i junkers w domu, tobie pali tyle bo moze masz problemy i niewiesz ze masz 5 biegów do przodu, nie miałes v6 i pewnie miec niebdziesz miał bo bazujesz na jakis durnych opiniach, popatrz soebi i poszukaj ludzi z takimi samymi silnikami na forum ile im samochody pala na trasach i po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na gaz to jest kuchenka i junkers w domu, tobie pali tyle bo moze masz problemy i niewiesz ze masz 5 biegów do przodu, nie miałes v6 i pewnie miec niebdziesz miał bo bazujesz na jakis durnych opiniach, popatrz soebi i poszukaj ludzi z takimi samymi silnikami na forum ile im samochody pala na trasach i po miescie.

Akurat tak się składa, że miałem poprzednio 6-cylindrowy i na benzynę, dlatego, że zmądrzałem mam 1,8 T ale na gaz.

Masz tu przykład http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/29545

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej niemasz dalej pojecia o tym co piszesz wiec nie bazgraj w moim wątku gdyz specjalista jestes zadnym, generalnie 1,8t i 2,6 v6 maja zbliżone osiagi i spalanie równiez co znajdziesz tez na forum

masz tu link do watka poczytaj uwaznie i skacz robic z siebie posmiewisko

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/odp_b5_abc_wysokie_spalanie-t17426.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty robisz z siebie pośmiewisko pisząc takie bzdury, takie spalanie w tej pojemności może mieć nowy diesel ale nie starej konstrukcji 2,6 benzyna w 13 - to letnim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu xenoniki

gratki za xenon :notworthy: , tego mi brakuje :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi quattro:)

To co czaki ugadujemy się na kolejne mody, ja zakładam zenony, a ty quattro :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...