Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] PRACA PRZEPUSTNICY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy przy każdym przekręceniu stacyjki przepustnica ma piszczeć?

Opublikowano

Tak

Opublikowano

A jeśli nie piszczy?[br]Dopisany: 17 Styczeń 2008, 17:22 _________________________________________________Ze środka auta da rade to usłyszeć?

Opublikowano

Ze środka auta da rade to usłyszeć?

Nie ma szans,no chyba,że masz zdolności nadprzyrodzone.

Opublikowano

Swoją kobietę posadzę za kierownicą a sam włożę głowe pod maske i posłucham :th:

Opublikowano

Swoją kobietę posadzę za kierownicą a sam włożę głowe pod maske i posłucham :th:

Przekręć zapłon otwórz maskę i posłuchaj. Przepustnica piszczy dobrą chwilkę,także zdążysz.

Opublikowano

Ok dzięki, tak zrobie

Opublikowano

a co jezeli nie slychac przepustnicy,ja przekręcam i nic nie slychac.przeciez gdyby nie działala to by sie nie mógl odpalic (chyba).po odpieciu akumulatora czekalem dwie minuty na włączowym zaplonie odpalilem i rozgrzalem go na wolnych obrotach do 90stopni.później zgasilem wyciągnołem wtyczkę od przepustnicy podpiolem na nowo przekręcilem zapłon i nic nie slyszalem.czy przepustnica nie dziala i czy samochód moze chodzic gdy przepustnica jest popsuta??

pozdr

Opublikowano

a co jezeli nie slychac przepustnicy,ja przekręcam i nic nie slychac.przeciez gdyby nie działala to by sie nie mógl odpalic (chyba).po odpieciu akumulatora czekalem dwie minuty na włączowym zaplonie odpalilem i rozgrzalem go na wolnych obrotach do 90stopni.później zgasilem wyciągnołem wtyczkę od przepustnicy podpiolem na nowo przekręcilem zapłon i nic nie slyszalem.czy przepustnica nie dziala i czy samochód moze chodzic gdy przepustnica jest popsuta??

pozdr

Podłącz VAGa i zrób adaptację przepustnicy, powinieneś usłyszeć takie "cykanie" przepustnicy...

Opublikowano

żeby rozgrzać auto w zimie na wolnych obrotach trzeba chyba je na noc zapalone zostawić :kox:

Opublikowano

żeby rozgrzać auto w zimie na wolnych obrotach trzeba chyba je na noc zapalone zostawić :kox:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 16:20 _________________________________________________W polsce zima na calego w angli jest troche cieplej. jest to mozliwe (sprawdzałem )85stopni w 15min.

pozdr

Opublikowano

Jeżeli masz termostat w pełni sprawny to wszystko ok,to nie dizel,że trzeba długo grzać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.