Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciezko wyskakujacy trzeci bieg


Tomeq

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o rade, otoz ciezko wyskakuje trzeci bieg, chociaz 1 i 2 tez chodzi nie za lekko, ale z 3 jest najgorzej.Glownie dzieje sie to rano.Po okolo 20 min jazdy jest w miare dobrze. Pytalem mechanika w ASO i powiedzial ze moze to byc cos z olejem w skrzyni i ze to normalne. Troche mnie to jednak niepokoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq, ja bym sie martwil barziej jakby nie chcialy wskakiwac. Wymien olej to moze pomoze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq, ja bym sie martwil barziej jakby nie chcialy wskakiwac. Wymien olej to moze pomoze.

ja raczej nie wierze ze wymiana oleju ci pomoze ale zawsze mozna sprobowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr1602, moze, moze pomoc. Nie raz w serwisie u ojca gosc wyjezdzal z bananem na gebie. Tylko, ze chodzilo o ciezkie wrzucanie biegow.

Tomeq, a moze Ci sie wajcha rozregulowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zeby sie nie okazalo ze przy wymianie wyplynie razem z olejem troche czesci no ale od wymiany trzeba zaczac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzic czy sie nie rozregulowala? Poczytalem troche na angielskim forum i tez pisali ze przyczyna moze byc olej, tzn ze rano jak jest gesty to nie ma swoich wlasciwosci. Ale oni mieli problemy tylko z 1 i 2 nie zalazlem nic na temat 3. Dodam jeszcze ze wskakuje elegancko. Z 4 i 5 nie ma zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeq, nie wiem czy w ksiazce "Sam naprawaiam" nie jest opisane jak powinna byc wajcha ustawiona i jak sie ja reguluje. Jak ktos ma sciagneita to nie ch Ci wrzuci zdjatka, jak nie to ja pozniej moze napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wymianie wyplynie razem z olejem troche czesci

hehe,dobre :lol: Mysle ze wymiana oleju moze pomóc,a jak nie to skrzynka mowi papa,koszt dobrej uzywki z tego co pamietam(widzialem na gliwickiej gieldzie kiedys) ok.600 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc tez lozysko sie konczace, mialem cos podobnego w golfie, jakies tam lozysko w srodku skrzyni bylo do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...