Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Gwizd niżej niż 2000 obrotów


grzegorzxl

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

mam takie pytanie zmieniłem samochód na nowszy czyli a4b7 silnik 1.9tdi BRB jako że nie jeździłem wcześniej autem z silnikiem na pompkach i ostatnio jadąc tym nowym przy wyłączonym radiu podczas dodawania gazu między 1600 - 2000 obrotów słychać taki świst gwizd coś takiego potem pow. 2000obr niema nic takiego przebieg auta 86000 100% oryginalny auto z serwisu OOOO z Niemiec pytanie moje i prośba o naprowadzenie co to może być dodam, iż ładnie przyspiesza tylko ten gwizd skrzynia jest 6-biegowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok turbo nabiera obrotow

ale dla pewnosci zrob logi i wrzuc na forum

na forum znajdziesz info co i jak trzeba zlogowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

mam takie pytanie zmieniłem samochód na nowszy czyli a4b7 silnik 1.9tdi BRB jako że nie jeździłem wcześniej autem z silnikiem na pompkach i ostatnio jadąc tym nowym przy wyłączonym radiu podczas dodawania gazu między 1600 - 2000 obrotów słychać taki świst gwizd coś takiego potem pow. 2000obr niema nic takiego przebieg auta 86000 100% oryginalny auto z serwisu OOOO z Niemiec pytanie moje i prośba o naprowadzenie co to może być dodam, iż ładnie przyspiesza tylko ten gwizd skrzynia jest 6-biegowa.

Pozdrawiam

U mnie to samo,z tym że samochód jest słabszy.I mi prawdo podobnie poszło turbo :angry: ale do póki jeżdzi to jeszcze śmigam,ale i tak zamierzam dać turbo do regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przypadłość tych silników. Sprawdzałem parę i w prawie każdym pajawia sie ten świst. Mnie to nawet ten dźwięk sie podoba :naughty: . Mysle, ze spokojnie mozesz smigac i nic sie nie stanie :good: Na wszelki wypadek podłacz do Vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...