Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Kontrolka od poziomu Płynu do spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam maly problem.

mialem uszkodzona pompke od spryskiwaczy wczoraj ja wymienilem na nowa fajnie wszystko sobie chodzi ale na komputerze pokladowym caly czas mi sie swieci kontrolka od poziomu plynu do szyb a wlalem cale 3,5L

Moze wiecie o co chodzi

Opublikowano

sprawdz czujnik i kabelki;)

Opublikowano

a kupiłeś dokładnie taką samą pompkę? :cool1: Z tego co kojarzę, to czujnik poziomu płynu jest w pompce :kox:

Opublikowano

a kupiłeś dokładnie taką samą pompkę? :cool1: Z tego co kojarzę, to czujnik poziomu płynu jest w pompce :kox:

zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku

Opublikowano

a kupiłeś dokładnie taką samą pompkę? :cool1: Z tego co kojarzę, to czujnik poziomu płynu jest w pompce :kox:

zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku

zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników:

1. to jest osobny dwa piny

2 to jest razem z pompką 3 piny

pewnie on miał drugą opcje

Opublikowano

Raczej nie ,bo te na 3.5l to wszystkie mialy osobno czujnik.Z tego co pamietam to passat mial w pompce czujnik

Opublikowano

on sam będzie widział czy miał 3 piny czy 2 i ma kupić taki sam.

Ja u siebie mam właśnie 3 pinową z czujnikiem [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 10:14_________________________________________________

Raczej nie ,bo te na 3.5l to wszystkie mialy osobno czujnik.Z tego co pamietam to passat mial w pompce czujnik

tak tylko ten osobny czujnik miał inną zasade działania było troszkę inaczej podłączenie do fisa aby nie wywalało błędu tak coś kojarze

Opublikowano
  • Autor

a kupiłeś dokładnie taką samą pompkę? :cool1: Z tego co kojarzę, to czujnik poziomu płynu jest w pompce :kox:

zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku

ja mam taka duza ta pompke bo amm komputer pokladowy

3piny

zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników:

1. to jest osobny dwa piny

2 to jest razem z pompką 3 piny

pewnie on miał drugą opcje

[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:59_________________________________________________mam 3 piny
Opublikowano

a kupiłeś dokładnie taką samą pompkę? :cool1: Z tego co kojarzę, to czujnik poziomu płynu jest w pompce :kox:

zle kojarzysz.Czujnik jest oddzielnie w zbiorniczku

ja mam taka duza ta pompke bo amm komputer pokladowy

3piny

zeleży jaki miał wcześniej bo są dwa rodzaje tych czujników:

1. to jest osobny dwa piny

2 to jest razem z pompką 3 piny

pewnie on miał drugą opcje

[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 12:59_________________________________________________mam 3 piny

i kupiłeś jaki na 3 piny czy dwa

jeżeli wcześniej miałeś na 3 piny a kupiłeś na dwa to masz winowajce dla czego ci krzyczy musisz kupić taki jak miałeś wcześniej

Opublikowano
  • Autor

Ale wy nie rozumiecie ja zakupilem taka samo wczesniej wymontowalem stara org.audi poszedlem do sklepu i po numerach kupilem taka sama

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.