Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupujemy A3


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak ze swojej strony zaproponuję poszukanie A4ki... ceny mogą być podobne..

A3jka ma jednak trochę inny charakter, który bądź co bądź facetowi już z latami może nie pasować.

Może lepiej przejechać się. Zaletą takiej A3ki jest prostota zawieszenia.

Nie mówię też, że te autka są złe - są bardzo fajne :D

Cena na tej aukcji jest dość atrakcyjna, pomimo że auto to totalny golas. Za ten silnik cena powinna być chyba ciut większa.

Poza tym lampy ma zmienione na poliftowe, grill jest jeszcze stary (najprawdopodobniej ktoś wymienił, z tymi lampami auto jest duużo ładniejsze).

Nie mogę dojrzeć klamek, podwójne (takie dzielone) były przed liftem. Lift był w 2000-2001 roku modelowym. Piszę taką datę, bo w 2000 i 1999 roku wychodziły strasznie pomieszane auta :D.

Tylne lampy również wymienione na nowe.

Jesli ok z blachami, to te lampy tylko na plus są :)

Zwróć się o pomoc do chłopaków z A3 klubu... Najlepiej Ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie głośniejsze jak A4 i troche gorsze materiały deski rozdzielczej. Zdecydowanie szukałbym A4

To trzeba kupic 130tke 6biegową i jest cisza :>

przestan jeżdziłem najnowszym modelem 2.0 tdi 140 KM i w środku też jest tragedia przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowka ma rację, zgloś się do chłopaków z a3, jeśli się ładnie przywitasz w odpowiednim temacie to na pewno Ci pomogą i podpowiedzą na co zwrócić szczególną uwagę :), a być może już ktoś oglądał to autko ...

maciekg masz racje, a3 to piękne auta i wnętrze na pewno jest ładniejsze niż np w takiej b5 (chociaż chyba nie wszystkie mają ten sam środek)... :) i jakość wykończenia i plastiki na najwyższym poziomie...pamiętam dobre kilka lat temu jak cena tych samych roczników a3 co a4 , była dwa razy wyższa tj a3 kosztowala 80tys a a4 40-50tys...to chyba mówi samo za siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...