Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wyraźcie swoje opinie o tej feldze.


Rafaell

Rekomendowane odpowiedzi

nooo nieliche nieliche , ten wzór felg fajnie by wygladał na szerokich oponkach i z max zawiechą(czyt.bardzo niską). .pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie nie podobają zbytnio , ale ujdą w tłoku ;) Tylko z polerowanym rantem i oponkami naciągnietymi na maxa :kox:

No ale do tego trzeba gleby bo widze , że u ciebie "tarpan" :rolleyes:

http://allegro.pl/item294859622_17_rh_cup_5_x_112.html - te też sa niczego sobie :) oldshoolowe takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstaje za 17" a te fele, nie za specjalne jak dla mnie, no ale moze jakby walnac im polerke :mysli:, osobiscie jestem za felgami od S4, albo takie jak ma Nowak_zg :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstaje za 17" a te fele, nie za specjalne jak dla mnie, no ale moze jakby walnac im polerke :mysli:, osobiscie jestem za felgami od S4, albo takie jak ma Nowak_zg :thumbup:

no to kolego + u mnie wylapales za ten post hehehe

a tak szczerze .... to ja bym bral albo s-line albo szukal innych wzorow roznych producentow jesli nie chcesz miec tego co wszyscy :) ja tak zrobilem i jestem w pelni zadowlony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie nie polemizuje, ale jak chcesz opini, to mnie one sie wogole z zadnej strony nie podobja i nawet na zime bym ich nie zalozyl( blaszaki lepiej wyzeraja :wink4: wg mnie ofkors), jest tyle zajefajnych felg, ze te bym sobie odpuscil, nawet jakby dawali mi za darmo...

juz te co w listopadzie sie nad nimi zastanawiales

p6537141gx5.th.jpg

sa ladne, proste, klasyczne, ori i napewno audi sie bedzie lepiej prezntowalo, ale to oczywiscie moje zdanie

http://www.allegro.pl/item301480013_audi_a_4_model_2000_felgi_z_oponami_super_.html --co prawda 15" ale sa extra i zaje... poszukaj rozmiaru i bedzie ok

http://www.allegro.pl/item295309334_orginal_felgi_audi_a4_opony_dunlop.html--- objezdzone ale wstydu nie przynosza i bardzo ladne i fele i audi na nich wyglada :th:, porzadna fela widac odrazu i ori--- cena, podejrzewam ze cos w okolicach twoich

Twoje auto, Twoj wybor!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te co pokazywałem w listopadzie to już sobie odpuściłem bo 16" bedą za małe i doszłem do wniosku że będe szukał 17". Te co pokazełem teraz to bardziej dla przykładu jak oceniacie felgi z rantem, bo zawsze takie mi się podobały i chyba takich będe szukał. S-line odpadają bo wogóle mi się nie widzą. W grę wchodza jeszcze orginały od B6 takie jak ma np cuber

Dzięki za opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...