Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwne drgania silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z moim 1,9tdi AFN. Mianowicie chodzi o dziwne drgania silnika - tak jakby pracował na 3 cylindry. Sytuacja występuje kiedy po jeździe wezmę na "luz" - wtedy silnik zaczyna drgać.. wystarczy delikatne wciśnięcie gazu i drgania ustępuje- silnik zaczyna pracować normalnie. Zauważyłem, że dzieje się tak przy wysokiej temperaturze za zewnątrz - temperatura silnika nie ma znaczenia. Po podłączeniu Vaga nie ma błędów. Mechanik po podłączeniu komputera (inny program jak vag) podczas jazy obserwując wartości nie stwierdził nieprawidłowości. Natomiast po zatrzymaniu na postoju kiedy silnik zaczął drgać stwierdził że wartości na wtryskach wahają się.. Wg niego winna jest głowiczka pompy wtryskowej. Niestety żeby to sprawdzić trzeba zdemontować pompę- nie chciałbym tego robić nie mając pewności... szukałem podobnego tematu ale w większości przypadków winna jest plecionka albo dwumas.

Dlatego pytam Was Drodzy Forumowicze o Wasze zdanie na ten temat :)

Opublikowano

nastawnik na 99% .Czyszczenie powinno pomoc

Opublikowano
  • Autor

Tez to sugerowałem mechanikowi a on stwierdził że nastawnik jest ok..

Opublikowano

to posluchaj forumowiczow.I wrzuc loga statycznego i dynamicznego 000BS,001,000

Opublikowano

Witam,

mam problem z moim 1,9tdi AFN. Mianowicie chodzi o dziwne drgania silnika - tak jakby pracował na 3 cylindry. Sytuacja występuje kiedy po jeździe wezmę na "luz" - wtedy silnik zaczyna drgać.. wystarczy delikatne wciśnięcie gazu i drgania ustępuje- silnik zaczyna pracować normalnie. Zauważyłem, że dzieje się tak przy wysokiej temperaturze za zewnątrz - temperatura silnika nie ma znaczenia. Po podłączeniu Vaga nie ma błędów. Mechanik po podłączeniu komputera (inny program jak vag) podczas jazy obserwując wartości nie stwierdził nieprawidłowości. Natomiast po zatrzymaniu na postoju kiedy silnik zaczął drgać stwierdził że wartości na wtryskach wahają się.. Wg niego winna jest głowiczka pompy wtryskowej. Niestety żeby to sprawdzić trzeba zdemontować pompę- nie chciałbym tego robić nie mając pewności... szukałem podobnego tematu ale w większości przypadków winna jest plecionka albo dwumas.

Dlatego pytam Was Drodzy Forumowicze o Wasze zdanie na ten temat :)

Cholera kolego mam to samo poduchy pod silnikiem mam nowe ale jakieś tanie. Na starych ori ale zużytych było tak samo. Myślałem że to dwumasa więc zmieniłem na jednomase i dalej to samo. Pod skrzynią nowe Ruville, a zmian nie ma. Już zaczyna mnie to wkur...

Poradźcie panowie bo już ręce opadają

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.