Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Ucieka płyn z układu wspomagania


Piterex

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem dzisiaj jakieś 10 km , odpalam samochód a tu zaczyna wyć przeraźliwie pompa od wspomagania. Zaglądam do zbiorniczka, a tam 2-3 mm. poniżej stanu minimalnego. Dwa dni temu sprawdzałem wszystkie płyny i było ok. Gdzie może być wyciek, i co przydało by się wymienić ???

Najgorsze że muszę dzisiaj zrobić jakieś 20 km bo jade na wesele, a tu mi niunia taki numer wycieła :foch: Kupiłem na dolewki płyn Pennasol czy cuś takiego , różowy nie wiem czy dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mineral to ok,a wyciek moze byc rornie przewaznie jest kolo sruby regulacyjnej luz na maglu albo pod oslonami gumowymi ale tam musis sciagnac opaski i zobaczyc(zobacz tez czy niemaz wyciekow z ktorys wezy od i do magla i czy pompa jest sucha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że zalany płyn wspomagania był - syntetyczny ( chociaż na zbiorniczku wyraźnie jest napisane żeby lać minerał :wallbash: ). Mechanik zaczął mi wmawiać , że jest lepszy od mineralnego... Ja zażyczyłem sobie mineralnego Febi. Ten wyciek mógł spowodować zalany syntetyk ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się , że zalany płyn wspomagania był - syntetyczny ( chociaż na zbiorniczku wyraźnie jest napisane żeby lać minerał :wallbash: ). Mechanik zaczął mi wmawiać , że jest lepszy od mineralnego... Ja zażyczyłem sobie mineralnego Febi. Ten wyciek mógł spowodować zalany syntetyk ???

no to masz juz pozamiatane.......wymien na minerala ale najpierw wymien mechanika :wallbash:

pewnie czeka cie wiekszy wydatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plukaj mineralem i lej mineral i modl sie zeby ten syntetyk nienarobil ci szkud ale to zobaczysz jak zmienisz na wlasciwy plyn,a mechanika zmien tak jak kolega powiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...