Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wymiana pelecionki wraz z katalizatorem na...


wirusekx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniałem, miałem kata na którym było 170 tys więc był czysty. Żadnej głośniejszej pracy nie zauważyłem ogólnie same pozytywy. Świst z turbiny i auto może troszeczkę lżej się odpycha. Jeżeli masz zdrowy silnik to i dymić Ci nie powinno. Ja osobiście polecam bo nie chciałem żeby mi ktoś spawał w aucie - bo można też rurę wstawić i wyjdzie jeszcze taniej.

Jeżeli się zdecydujesz to powiedz że jesteś z forum A4 i poproś o wzmacnianą plecionkę. Mnie taki zestaw z wzmacnianą plecionką i dwiema podkładkami razem z przesyłką pobraniową kosztował 205 zł a za kata wziąłem 250 zł więc na Finlandię zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie licytuj na aukcji, tylko napisz na gg, zadzwon do p. A. gruchot, poniewaz dla kluby jest rabat ale poza aukcja, bo nie placi allegro prowizji.... mam taki sam zamiennik, same plusy... tak jak kolega wyzej zaplacilem za calosc 205pln, w 1 dzien doszlo po nadaniu poczta polska , cud:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten zamiennik od pana Gruchota zamontowałem ok 2 miesiace temu.

jakosc bardzo dobra, poza allegro nieco taniej.

ogólnie jesten zadowolony takze polecam ten zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem za calosc 205pln

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaplacilem za calosc 205pln

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

kazdy robi po swojemu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz katalizator w dobrej kondycji to za jego sprzedaz mozesz sobie kupic taki wynalazek. Ogolnie dobry patent to jest a w silnikach doladowanych pozbycie sie kata wychodzi tylko na plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

Jeżeli będziesz miał w układzie pustą puchę o tak dużej objętości auto zrobi się głośniejsze.

W przypadku tego zamiennika nic nie przeszkadza w obiegu spalin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale wolałbym zaoszczędzić i "wybebeszyć" wnętrze katalizatora. Tak też zrobię dziś :tongue4:

Jeżeli będziesz miał w układzie pustą puchę o tak dużej objętości auto zrobi się głośniejsze.

W przypadku tego zamiennika nic nie przeszkadza w obiegu spalin.

:good: :good: :good: :good:

dokładnie u mnie teraz poleci egr :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam ten zamiennik od gruchota,wszystko pasuje idealnie p&p pozatym dla klubowiczow daje mocniejsza plecionke no i fajnie slychac turbinke w tlumikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem, miałem kata na którym było 170 tys więc był czysty. Żadnej głośniejszej pracy nie zauważyłem ogólnie same pozytywy. Świst z turbiny i auto może troszeczkę lżej się odpycha. Jeżeli masz zdrowy silnik to i dymić Ci nie powinno. Ja osobiście polecam bo nie chciałem żeby mi ktoś spawał w aucie - bo można też rurę wstawić i wyjdzie jeszcze taniej.

Jeżeli się zdecydujesz to powiedz że jesteś z forum A4 i poproś o wzmacnianą plecionkę. Mnie taki zestaw z wzmacnianą plecionką i dwiema podkładkami razem z przesyłką pobraniową kosztował 205 zł a za kata wziąłem 250 zł więc na Finlandię zostało :)

czemu ja jeszcze tej finki nie wypiłem :no:

:polew: :polew:

wycinaj kata nie szczyp się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...