Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )


Gość alandil

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie dawno kupiłem auto z systemem BOSE, w bagażniku/schowku nie było woofera, a wisiały jakieś wtyczki więc, dokupiłem sobie woofera żeby mieć komplet, dzisiaj doszedł, poszedłem go podłączyć i ZONK..nie te wtyczki...no i załamka ;(porobiłem fotki tego co mam tzn. wtyczek i błagam o pomoc od czego one są ?!

z góry przepraszam za jakość zdjęć, robione "kalkulatorem" wiem ale może da się ustalić, jeśli nie wezmę lustro i popstrykam fotki

z góry dziekuję za pomoc :hi:

Zdj_cie000.jpg

Zdj_cie001.jpg

Zdj_cie002.jpg

Zdj_cie003.jpg

Zdj_cie004.jpg

Zdj_cie005.jpg

Zdj_cie006.jpg

Zdj_cie007.jpg

Zdj_cie007.jpg

Zdj_cie008.jpg

Zdj_cie009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam taką różową identyczną kostkę jak twoja w bagażniku i wydaje mi się że jest ona od zmieniarki.

a ta okrągła jest chyba od anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kupiłeś napewno tego woofera co trzeba???tzn po lifcie?

1646291036.jpg

zwróć uwagę na wtyczkę od zmieniarki jest okrągła.

W takmi razie sam już nie wiem od czego jest ta różowa :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem zobaczyć u siebie i ta pierwsza kostka co masz na zdjęciach jest od przekaźnika który jest u mnie zamocowany przy wzmacniaczu antenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka czarna kostka ?? przykrecona do grodzi w bagażniku ?! bo u mnie własnie ona jest firmy Hella i nie wiem co to jest ale może faktycznie to bedzie od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka czarna kostka ?? przykrecona do grodzi w bagażniku ?!

dokładnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok z tego co wiem ta brązowa kostka jest od woofera Nokii...jak by co mam na sprzedaż woofer ze wzmacniaczem BOSE po lifcie

beemka88, powiedz mi skoro tez masz kostkę wpinaną w ten przekażnik, masz system BOSE czy masz NOKII ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój woofer 200 zł wysyłka free wiązka jest na forum za 150 zł no i głośniki...może koszty nie są olbrzymie ale jest trochę grzebania żeby te kable pociągnąć po kabinie u mnie wychodzi na to że ktoś wiązke od Nokii przerobił na Bose bawiąc się w sztukowanie kostek, bo głośniki mam BOSE z wtyczkami i radio ma aktywny tryb BOSE, jedynie ta wtyczka na woofer świadczy o tym że jest to wiązka Nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co mam bo jak kupiłem samochód to w bagażniku była ta kostka....nie było żadnej tuby ani wzmacniacza :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie mam niezły mix z tym moim audio w samochodzie :tongue4: ktos tam kiedyś nieźle namącił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...