Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

taka akcja abys dał piątaka :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

tak , kto nie ma kropka ten leszcz :naughty:

Opublikowano

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

tak , kto nie ma kropka ten leszcz :naughty:

coś nie tak,bo Tukan ma kropka :gwizdanie:

Opublikowano

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

tak , kto nie ma kropka ten leszcz :naughty:

coś nie tak,bo Tukan ma kropka :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

te kropki,to jakaś zorganizowana akcja :mysli:

:polew:

tak , kto nie ma kropka ten leszcz :naughty:

coś nie tak,bo Tukan ma kropka :gwizdanie:

Te zoofil spadaj z tego tematu :decayed:
Opublikowano

i dobrze wam tak :evil:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 12:46_________________________________________________Mironowi będzie przykro że te kropki nie padły u niego w temacie... ;(

Opublikowano

Buahahah...zwariowalem...wszystko wiem ale za co Trzeniek dostal BOMBE?

Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

Opublikowano

:hi:

Climatronic PREMIUM rozjebał cały system :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:
Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:

jak masz choć gram honoru to dasz sobie kropka za wulgaryzmy których używasz na forum publicznych...

jeśli zaś sam tego nie możesz to poproś innego moda :decayed:

Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:

jak masz choć gram honoru to dasz sobie kropka za wulgaryzmy których używasz na forum publicznych...

jeśli zaś sam tego nie możesz to poproś innego moda :decayed:

tez nie może :decayed::kox:
Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:

jak masz choć gram honoru to dasz sobie kropka za wulgaryzmy których używasz na forum publicznych...

jeśli zaś sam tego nie możesz to poproś innego moda :decayed:

tez nie może :decayed::kox:

Popros Mirona, On ostatnio dal kropke HUGO za OT w Mironowozie :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu

Otrzymałeś ostrzeżenie w związku z dotychczasowym zachowaniem na naszym forum.

sam nie wiem :mysli:

mówiłes brzydko i w ogóle h*jowo dzis jestes ubrany wiec należało ci sie :polew::kox:

jak masz choć gram honoru to dasz sobie kropka za wulgaryzmy których używasz na forum publicznych...

jeśli zaś sam tego nie możesz to poproś innego moda :decayed:

tez nie może :decayed::kox:

Popros Mirona, On ostatnio dal kropke HUGO za OT w Mironowozie :polew: :polew:

Miron cały czas ściemnia że jest taki skromny a daje kropki prezesowi :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Nie ma jak fioletowi :naughty:

Opublikowano

Nie ma jak fioletowi :naughty:

tzn jak? :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 14:36_________________________________________________ps. nie można zmienić tej zielonej kropki na inny kolor?

Opublikowano

fajna kropka Trzeniek :decayed:

Opublikowano

Kropki są na chodzie ostatnio :kox::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ida swieta to mozesz potraktowac ja jak bombke choinkowa :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.