Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlaśnie jeszcze sam nie wiem jaką cene wystawić

to co du.e zawracasz :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

200zl dam za kpl :kox:

Opublikowano

1000zł

Opublikowano

Panowie wiadomość z ostatniej chwili.....

kolejne a4 w Krakowie zmieniło własciciela bez umowy kupna -sprzedaży :confused4:

skurw**yny

wzialbym takiego jak bym chwycil i sekatorem przycial achillesa, zeby juz nigdy nie nacisnal zadnego pedalu w samochodzie :no: :no: :no:

Opublikowano

znam goscia, ktory robi swietne zabezpieczenia do BMW, uklad polega tak, ze zalozy sie z kazdym, ze auto nie odjedzie w 40min, on sam zeby tym autem odjechac musi poswiecic na to 30min choc z gory wie gdzie szukac i co zrobic dlatego daje dodatkowe 10min innej osobie, to wystarczy zeby auto nie odjechalo bo zadem zlodziej nie kradnie auta nawet 10min tylko odchodzi, instalacja zabezpieczenia trwa 2 dni, koszt 2200zl, przy drozszych autach wydaje mi sie, ze warto zainwestowac, dla zainteresowanych moge sie dowiedziec czy bawi sie tez innymi markami czy tylko bmw, oczywiscie daje gwarancje, ze jezeli ktos szybciej odpali auto przez niego zrobione niz 40min to zwraca cala kase za instalacje, jeszcze nikomu sie nie udalo a i w ASO zglupieli :decayed:

Audi panowie odjezdza odrazu i producent audi poprostu dal zlodziejom krotko mowiac kluczyk do reki, cale to immo jest nic nie warte skoro audi ma jedna mozliwosc odpalenia serwisowego, wiadomo jest z gory, ze predzej czy pozniej kody wyjda poza serwisy i dostana sie w niepowolane rece, glupota i tyle

Opublikowano

:hi:

Boseron pierwsze :wink4:

Opublikowano

:hi:

Boseron pierwsze :wink4:

:hi:

potwierdzam :wink4:

Opublikowano

:hi:

Boseron pierwsze :wink4:

:hi:

potwierdzam :wink4:

podziękował tylko ze to 17 :disgust:

Opublikowano

bedzie ktos dzis? :)

Opublikowano

:hi:

Boseron pierwsze :wink4:

:hi:

potwierdzam :wink4:

podziękował tylko ze to 17 :disgust:

to mało czy dużo ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:slina::kox:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 16:15_________________________________________________

:hi:

Boseron pierwsze :wink4:

:hi:

potwierdzam :wink4:

podziękował tylko ze to 17 :disgust:

to mało czy dużo ?

na lato mało , na zime dużo :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi ale wypas :shocked::kox:

jescze takie znalazłem u tego gościa mówi ze wszystkie komplety ma nowe ale malowane bo wykupił je z fabryki felg która upadła

http://www.allegro.pl/item844025520_rh_8x18_audi_vw_5x112_okazja.html

Opublikowano

BOSERON 1 NAJLEPSZE, drugie zalatuja beta a 3 bryndzka ale to IMHO.

kupuj 18!!!!!

a co sie stalo??? mialem zamowione sline juz przeca

Opublikowano

BOSERON 1 NAJLEPSZE, drugie zalatuja beta a 3 bryndzka ale to IMHO.

kupuj 18!!!!!

a co sie stalo??? mialem zamowione sline juz przeca

skoro wziałem zaciski od siemiana pod tarcze 320 to moje 15 letnie i zimowe moge sobie w dupe wsadzić, nie mzieszcza sie wiec potrzebuje 2 komplety zima i lato 18 i 17 :wink4:

Opublikowano

BOSERON 1 NAJLEPSZE, drugie zalatuja beta a 3 bryndzka ale to IMHO.

kupuj 18!!!!!

a co sie stalo??? mialem zamowione sline juz przeca

skoro wziałem zaciski od siemiana pod tarcze 320 to moje 15 letnie i zimowe moge sobie w dupe wsadzić, nie mzieszcza sie wiec potrzebuje 2 komplety zima i lato 18 i 17 :wink4:

na zaciski od siemiana wejda Ci 16 tylko ORI

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

zamiast sie witac to na spota byc przyjechal

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.